Zatańcz z Rudkami

RZESZÓW. Dzieci i młodzież mają szanse na bezpłatną naukę pięknych, polskich tańców.

Warto skorzystać z okazji i pospieszyć się ze zgłoszeniem. Są jeszcze wolne miejsca. Rudki to reaktywacja Zespołu Pieśni i Tańca z wieloletnią tradycją i dużymi osiągnięciami. To grupa pasjonatów, z którą ma szanse rozwijać swój talent każdy młody człowiek od 10. do 20. roku życia. Nad ZPiT Rudki od niedawna opiekę sprawuje Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie. Zajęcia są bezpłatne, odbywają się dwa razy w tygodniu, w auli Zespołu Szkół Elektronicznych przy ul. Hetmańskiej 120 w Rzeszowie.

Organizatorzy zapraszają ochotników do grupy młodzieżowej w poniedziałki i środy od godz. 15 – 19, a dzieci ze szkół podstawowych (zwłaszcza chłopców, których brakuje w zespole) we wtorki oraz czwartki w godz. 15 – 17.

hk

do “Zatańcz z Rudkami”

  1. babcia zosia

    oooooo,na Rudce to śpiewaków jest wielu,jak w Sieniawie pochlają a, za sklepem poprawią to piania o dzieweczce z pod laseczka i góralu tułaczu słychać długo w noc.Jaka szkoda że słynny tenor Jaśko stracił głos i już tylko chrypi ,ale jeszcze czasem z chateńki w pobliżu cmentarza słychać jakieś strzępy melodii przeplatanej jękami i charczeniem.Oj,śpiewak to był nad spiewaki

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.