Zatrzymany sprawca pobicia pracownika stacji paliw

Fot. Archiwum

STALOWA WOLA. 36-letni mężczyzna pobił pracownika stacji paliw, gdy ten nie chciał dać mu paczki papierosów na kredyt.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w Stalowej Woli przy alejach Jana Pawła II około godz. 1.20. Do budynku stacji paliw wszedł mężczyzna, który chciał wziąć papierosy na kredyt. Spotkało się to ze zdecydowaną odmową pracownika. Wówczas mężczyzna zaczął się awanturować. Żądał od pracownika papierosów, groził mu pozbawieniem życia w przypadku niespełnienia jego żądań. Awanturnik kopał lodówki z napojami, rzucił koszem na śmiecie, groził zdemolowaniem sklepu. Pracownik stacji uspokajał krewkiego klienta, jednak ten nic sobie z tego nie robił. W pewnym momencie zaatakował sprzedawcę kopiąc go i zadając uderzenia rękami w głowę, a po chwili uciekł ze sklepu.

O całym zdarzeniu poinformowana została stalowowolska Policja. Podjęte bezpośrednio po przestępstwie czynności nie doprowadziły do zatrzymania sprawcy. Zaangażowani w sprawę policjanci wydziału kryminalnego rozpoczęli poszukiwania sprawcy rozboju.

Kilka godzin później, w sobotę rano policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Stalowej Woli podejrzanego o rozbój. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

pad/KPP

do “Zatrzymany sprawca pobicia pracownika stacji paliw”

  1. Darek

    Boze, jaki glupek:):)

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.