Zawiślan wystawił Resovię do wiatru

II LIGA. Rafał Zawiślan nie zagra w Resovii. Zawodnik, który w poprzednim tygodniu pojawił się na zajęciach drużyny Wojciecha Boreckiego i wystąpił w sparingu z Stalą Sanok, na wiosnę występował będzie w Kolejarzu Stróże.

Piłkarz, pod koniec ubiegłego tygodnia uzgodnił warunki gry z rzeszowskim klubem. Zgodę na jego ponowne wypożyczenie (w poprzednim sezonie Zawiślan reprezentował barwy „Pasiaków”), dała także Sandecja Nowy Sącz, z którą wiąże go ważny kontrakt. Sam zawodnik, wyjeżdżając w piątek z Rzeszowa, zastrzegł, że chce jeszcze odzyskać zaległe pieniądze z swojego obecnego klubu. Gdyby nie udało mu się tego zrobić, wówczas zostałby w Sandecji, czekając na wypłatę zaległości.

Tymczasem już w sobotę Zawiślan wystąpił w barwach Kolejarza Stróże w meczu sparingowym. W tym klubie, będzie występował w rundzie wiosennej. – Piłkarz zadzwonił do nas i przeprosił za zaistniałą sytuację. Nie zmienia to jednak faktu, że zachował się nie poważnie. Kwestia jego gry w naszym klubie jest definitywnie zamknięta. – powiedział prezes sekcji piłkarskiej Adam Sadecki.

p

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments