Zbadaj swoje serce

RZESZÓW. Bezpłatne badania na Placu Farnym.

Dziś w mobilnej poradni kardiologicznej „Servier dla serca” stojącej na Placu Farnym od godziny 10 do 18 możesz sprawdzić w jakim stanie jest twoje serce. Ci, którzy się na to zdecydują, będą mogli bezpłatnie wykonać badanie ciśnienia tętniczego, stężenia glukozy, hemoglobiny glikowanej i cholesterolu we krwi.

Jeśli te wyniki okażą się nieprawidłowe będzie możliwość specjalistycznej konsultacji kardiologicznej oraz wykonania EKG serca. Spotkania będą urozmaicać wykłady ekspertów, filmy i zabawy edukacyjne z nagrodami, przewidziane dla osób w każdym wieku. Wszyscy będą mieli możliwość zapoznać się z zagadnieniem niewydolności serca w trakcie rozmów ze specjalistami. Każdy uczestnik akcji będzie także mógł wypełnić specjalistyczną ankietę, badającą kondycję serca i ryzyko wystąpienia niewydolności serca.

Dziewiąta edycja ogólnopolskiej akcji profilaktyczno-edukacyjnej “Servier dla Serca”, przebiega w tym roku pod hasłem “Prognoza dla Serca. NIE dla niewydolności serca!”.
am

do “Zbadaj swoje serce”

  1. Doda-łem

    Uczestniczyłem w tym przedsięwieciu i doszedłem do wniosku,że to jakieś nieporozumienie.

    Wstawiłem sie o godz.10,,00 i po trzech godzinach /po godz.13,00/ po wypełniniu ankiety sprytna pielegniarka pobraŁ mi krople krwi i określila poziom cukru i choresterolu. Z ankiety wynikało, że jestem pod kontrolą diabetyka i kardiologa więc aby nie zakłócać spokoju lekarzowi nie zostałem skierowany na konsultację.

    Wyklad uczonego kardiologa skutecznie zakłócała dmuchawa utrzymująca pawilon. Dodatkową atrakcją było wąchanie spalin agragatu prądotwórczego zasilającego.

    Mam wątpliwości komu to się przydało i le to przedsięwziecie kosztowało /chyba niemałe pieniądze/.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.