Zbigniew Bartman w Asseco Resovii!

Zbigniew Bartman od przyszłego sezonu zagra w Asseco Resovii. Fot. Wiesław Kozieł

PLUSLIGA. Przez długi czas wydawało się, że Asseco Resovia, jako pierwszy klub PlusLigi, szybko skompletowała kadrę na nowy sezon. Okazuje się jednak, że nie i w zespole mistrza Polski doszło do transferu i to zaskakującego. W sezonie 2012/2013 w barwach Asseco Resovii występował będzie Zbigniew Bartman!

Atakujący reprezentacji Polski, który w poprzednim sezonie grał w Jastrzębskim Węglu, w zespole z Rzeszowa będzie drugim atakującym obok Jochena Schöpsa. Zmiennikiem Niemca miał być Bartosz Janeczek i wydawało się, że potwierdzenie kontraktu młodego atakującego z Częstochowy jest tylko formalnością, ale klub z Rzeszowa zaskoczył wszystkich i postawił na Zbigniewa Bartmana.

Rywalizacja o miano pierwszego atakującego w ekipie trenera Andrzeja Kowala zapowiada się niezwykle ciekawie, ale jednocześnie może być bardzo… gorąco.

W klubie z Rzeszowa na razie nie potwierdzają tego transferowego hitu, a sam zawodnik dyplomatycznie odpowiada, że w nowym sezonie zagra w klubie z czołowej ligi Europy, który występować będzie w Lidze Mistrzów.

Pozyskanie atakującego reprezentacji Polski oznacza, że trener Andrzej Kowal w okresie przygotowawczym (rozpoczyna się 1 sierpnia) do sezonu będzie miał o kolejnego zawodnika mniej. Reprezentanci Polski: Krzysztof Ignaczak, Piotr Nowakowski, Grzegorz Kosok i Zbigniew Bartman oraz Amerykanin Paul Lotman, Serb Nikola Kovacevic, Niemiec Jochen Schöps będą walczyć na igrzyskach olimpijskich w Londynie.

Karnety od sierpnia
W ostatnim tygodniu sierpnia ruszy sprzedaż karnetów na nowy sezon, który rzeszowianie zainaugurują 6 października meczem z AZS Olsztyn. Cena karnetu ma być na podobnym poziomie co w minionym sezonie, natomiast wzrosną ceny biletów na mecze Asseco Resovi.

rm

do “Zbigniew Bartman w Asseco Resovii!”

 1. moni

  Zibi na 100% w Rzeszowie ale ciekawe jak tak szybko się dowiedzieli o tym musiały być jakieś przecieki a Janeczke też zakontraktują bo nie chcą go na lodzie zostawić ale do wypożyczenia od razu pójdzie

 2. kibic

  Szkoda. Ten zawodnik ma ciężki charakter i będą kłopoty w drużynie przez Niego. Owszem LŚ gra bardzo dobrze ale w Jastrzębiu był przeciętniakiem. Mam nadzieję, że tym razem nie uda mu się zepsuć atmosfery w drużynie.

 3. szatan

  Spokojnie, na razie nie ma się co podniecać. Na stronie Resovii jeszcze nic o tym nie piszą, a ta informacja wydaje się dość niewiarygodna. Także poczekamy, zobaczymy.

 4. kasja85kasja

  Nie uwierzę póki nie będzie to oficjalna informacja.. Przeciez Bartman nie chciał siedzieć na ławce, tylko chciał być podstawowym atakującym.. Coś mi tu nie gra :)

 5. boomboom

  No patrz panie, jeszcze miesiąc temu nie uwierzyłbym ale teraz… Powodzenia Zibi i witamy w Rzeszowie.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.