Zbigniew Bartman w Asseco Resovii!

Zbigniew Bartman od przyszłego sezonu zagra w Asseco Resovii. Fot. Wiesław Kozieł

PLUSLIGA. Przez długi czas wydawało się, że Asseco Resovia, jako pierwszy klub PlusLigi, szybko skompletowała kadrę na nowy sezon. Okazuje się jednak, że nie i w zespole mistrza Polski doszło do transferu i to zaskakującego. W sezonie 2012/2013 w barwach Asseco Resovii występował będzie Zbigniew Bartman!

Atakujący reprezentacji Polski, który w poprzednim sezonie grał w Jastrzębskim Węglu, w zespole z Rzeszowa będzie drugim atakującym obok Jochena Schöpsa. Zmiennikiem Niemca miał być Bartosz Janeczek i wydawało się, że potwierdzenie kontraktu młodego atakującego z Częstochowy jest tylko formalnością, ale klub z Rzeszowa zaskoczył wszystkich i postawił na Zbigniewa Bartmana.

Rywalizacja o miano pierwszego atakującego w ekipie trenera Andrzeja Kowala zapowiada się niezwykle ciekawie, ale jednocześnie może być bardzo… gorąco.

W klubie z Rzeszowa na razie nie potwierdzają tego transferowego hitu, a sam zawodnik dyplomatycznie odpowiada, że w nowym sezonie zagra w klubie z czołowej ligi Europy, który występować będzie w Lidze Mistrzów.

Pozyskanie atakującego reprezentacji Polski oznacza, że trener Andrzej Kowal w okresie przygotowawczym (rozpoczyna się 1 sierpnia) do sezonu będzie miał o kolejnego zawodnika mniej. Reprezentanci Polski: Krzysztof Ignaczak, Piotr Nowakowski, Grzegorz Kosok i Zbigniew Bartman oraz Amerykanin Paul Lotman, Serb Nikola Kovacevic, Niemiec Jochen Schöps będą walczyć na igrzyskach olimpijskich w Londynie.

Karnety od sierpnia
W ostatnim tygodniu sierpnia ruszy sprzedaż karnetów na nowy sezon, który rzeszowianie zainaugurują 6 października meczem z AZS Olsztyn. Cena karnetu ma być na podobnym poziomie co w minionym sezonie, natomiast wzrosną ceny biletów na mecze Asseco Resovi.

rm

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
moni
moni
8 lat temu

Zibi na 100% w Rzeszowie ale ciekawe jak tak szybko się dowiedzieli o tym musiały być jakieś przecieki a Janeczke też zakontraktują bo nie chcą go na lodzie zostawić ale do wypożyczenia od razu pójdzie

kibic
kibic
8 lat temu

Szkoda. Ten zawodnik ma ciężki charakter i będą kłopoty w drużynie przez Niego. Owszem LŚ gra bardzo dobrze ale w Jastrzębiu był przeciętniakiem. Mam nadzieję, że tym razem nie uda mu się zepsuć atmosfery w drużynie.

szatan
szatan
8 lat temu

Spokojnie, na razie nie ma się co podniecać. Na stronie Resovii jeszcze nic o tym nie piszą, a ta informacja wydaje się dość niewiarygodna. Także poczekamy, zobaczymy.

kasja85kasja
kasja85kasja
8 lat temu

Nie uwierzę póki nie będzie to oficjalna informacja.. Przeciez Bartman nie chciał siedzieć na ławce, tylko chciał być podstawowym atakującym.. Coś mi tu nie gra :)

boomboom
boomboom
8 lat temu

No patrz panie, jeszcze miesiąc temu nie uwierzyłbym ale teraz… Powodzenia Zibi i witamy w Rzeszowie.

asd
asd
8 lat temu

Źródło?