Zbigniew Rynasiewicz nowym wiceministrem transportu

Fot. Wit Hadło

Fot. Wit Hadło

WARSZAWA. Pochodzący z Leżajska Zbigniew Rynasiewicz, poseł Platformy Obywatelskiej i szef podkarpackich struktur tego ugrupowania oraz przewodniczący sejmowej Komisji Infrastruktury, będzie nowym wiceministrem transportu.

Przejmie on obowiązki odwołanego wiceministra Tadeusza Jarmuziewicza. Premier Donald Tusk podjął taką decyzję we wtorek późnym wieczorem.

W poniedziałek premier odwołał Jarmuziewicza z funkcji wiceministra transportu, budownictwa i gospodarki morskiej.

W maju br. Jarmuziewicz, bez wiedzy ministerstwa spotykał się biznesmenami firmy budującej autostradę A-1, firmy skonfliktowanej z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad.

ps

do “Zbigniew Rynasiewicz nowym wiceministrem transportu”

 1. ryś

  „Pochodzący z Leżajska Zbigniew Rynasiewicz” – Pan redaktor raczył się pomylić, ponieważ Zbigiew Rynasiewicz urodził i wychował się w Grodzisku Dolnym – gminie leżącej w powiecie leżajskim.

 2. ruskowsianin

  Telefon. Stefan nie załatwiłem Ci roboty w marszałkowskim, dzwoniłem do miasta ale tam dopiero za pół roku, ale jest robota w zus. Bierzesz? – A co ja tam bede robił? Nie znam się na tym. To samo co w marszałkowskim i miejskim ….nic. A piniądz leci. No dobra Władek to mi tam klepnij. Na pół roku? -Tak potem coś się zwolni ….

 3. Janusz

  Niegłupi facet chociaż z Platformy, a wieć i tak nic się nie zm ieni, innymi słowy tak czy ciak wyjdzie Nowak.

 4. Ambroży

  Kolejny nierób i ignorant PO awansowany za nijakość!. Tusku rób tak dalej !!

 5. ZB

  Historyk nowym wiceministrem transportu.?Polska staje się państwem nieudolnych urzędników. Dlatego zgadzam sie z wypowiedzią p.prof.Łetowskiej,która powiedziała,że cyt…”Polską rządzą partacze”.kon.cyt. Jak się z tą wypowiedzią nie zgodzic, skoro w niektórych przypadkach wystarczy mieć hobby ,przykładem jest działaczka PO, zatrudniona we władzach spółki zajmujacej się zielarstwem. Zatrudniona tam pani tłumaczyła,że zielarstwo to jest cyt..”jej hobby..kon.cyt,gaz.FAKT.”Czy w tym przypadku,aby infrastruktura,którą zajmuje się obecnie Zbigniew Rynasiewicz historyk, nie jest jego hobby?Jeżeli tak ,to czy nami rządzą hobbyści? Upartyjnienie i partyjniactwo,już raz doprowadziło do upadku Państwa. Koalicja PO,PSL już prawdopodbnie nie ma ławeczki z kadrami.Zaufanych coraz mniej
  , ostały się tylko miernoty.Obecna sytuacja w Polsce, przypomina trochę koniec epoki starożytności kiedy ,to rak korupcji ,głupota,prywata pożerał państwo rzymskie. Tak samo było pod koniec I Rzyczypospolitej.Na nic zdały się wysiłki wielkich postaci tamtych czasów nie godzące się z signum temporis, jak np. Flawiusz Aecjusz i jego tysiące dzielnych rzymskich żołnierzy, czy jak Tadeusz Reytan i inni wielcy Polacy z XXVIII w. Na naszych oczach m.in. z tytułu doboru negatywnego kadr, trwa systemowy rozkład Polski. Pozwalamy na to od lat, uciekamy z kraju, rozumiejąć,że jesteśmy bezsilni.
  W tej koalicji nie ma już autorytetów. Pytanie co się stało, dlaczego? Wiemy, ale wstyd się przyznać,że w su­we­ren­nym kra­ju Polsce rzadzą hobbyśći,a mi­ni­strem fi­nan­sów zo­stał Bry­tyj­czyk, nie po­sia­da­jacy (w momencie powołania) na­wet do­wo­du toż­sa­mo­ści kra­ju, któ­re­go fi­nan­sa­mi obecnie za­rzą­dza. Czy moż­li­we by­ło­by to w Niem­czech, Fran­cji, Wiel­kiej Bry­ta­nii? Nie.Dlatego Polska upada i to na naszych oczach.,a tacy ludzie pociagną ją na samo dno.Czy pozwolimy na to?
  .

 6. ken

  A Zbychu jeżdzi tą obwodnicą koło Leżajska czy nie ?

 7. ciekawy

  Czy moglby ktos wytlumaczyc co taki minister (wice) robi oprocz brania KASY ?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.