Zboczeńcy uprawiali seks przy upośledzonym dziecku!

TARNOBRZEG, SANDOMIERZ. 62-letni zwyrodnialec zwabił do mieszkania chorego chłopca i dopuszczał się na jego oczach czynności seksualnych z drugim zwyrodnialcem.

Zboczony 62-latek najpierw wypatrzył niepełnosprawnego chłopca w tłumie na targowisku, podstępnie spisał sobie jego numer telefonu, a potem pod pretekstem miłego spotkania wywabił z domu i przywiózł do sąsiedniego miasta, gdzie czekał już na niego drugi mężczyzna. Na oczach dziecka zboczeni mężczyźni uprawiali seks.

Koszmar, od którego cierpnie skóra wydarzył się w miniony poniedziałek w Tarnobrzegu. Swój początek miał jednak w Sandomierzu przed południem.

Z ustaleń policji, która od kilku dni pracuje nad sprawą wynika, że 12-letni chłopiec przebywał 2 maja przed południem na sandomierskiej giełdzie, największym w regionie bazarze owocowo – warzywnym. Tam, w tłumie ludzi, wypatrzył go 62-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Nieznajomy zaczepił chłopca i spisał od niego numer telefonu komórkowego.

Po południu chłopiec zniknął. Zaniepokojeni rodzice, mający świadomość ograniczeń swojego dziecka, natychmiast powiadomili o zaginięciu policję.

Więcej w Super Nowościach.

Małgorzata Rokoszewska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments