Zboczeniec napastował kolbuszowianki

Nagi mężczyzna straszył kobiety m.in. na kolbuszowskim Rynku.

KOLBUSZOWA. Postanowił “wziąć swój interes w swoje ręce”. I… go pokazać.

- On szedł tuż przede mną. Nagle się odwrócił, spuścił w dół spodenki i pokazał, co tam miał. Widząc, że się przestraszyłam, mężczyzna uciekł w popłochu. Ale nie na długo. Tego samego dnia obnażył się przede jeszcze mną dwukrotnie – wspominała młoda kobieta, która w sobotni (27 ub. m.) wieczór “przeżyła przygodę” ze zboczeńcem. Ekshibicjonista jest już w rękach policji. To kolbuszowianin w średnim wieku.

Zboczeniec straszył kobiety w centrum miasta, m.in. na Rynku, ul. Parkowej i moście na rzece Nil. W końcu ktoś zgłosił to policji. Mundurowi błyskawicznie zatrzymali golasa.

- Ktoś zadzwonił do nas, we wskazane miejsce udali się nasi funkcjonariusze i po prostu zatrzymali tego mężczyznę. To mieszkaniec Kolbuszowej w średnim wieku – mówi nam asp. sztab. Mariusz Żelazo z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. – Z relacji świadków wynika, że ten pan obnażał się publicznie. Widziano go przy ul. Parkowej i na moście, gdzie został zatrzymany przez naszych policjantów.

Ekshibicjonista, który postanowił “pokazać swoje wdzięki” może gorzko tego pożałować. Grozi mu za to nawet trzy miesiące więzienia. – Do takich historii dochodzi tutaj niezwykle rzadko. Zazwyczaj są to ludzie niegroźni. Niemniej jednak trzeba dmuchać na zimne i informować policję o każdym tego typu zdarzeniu – zastrzega Mariusz Żelazo.

Paweł Galek

do “Zboczeniec napastował kolbuszowianki”

 1. myślenie

  Policja zatrzymany?? To jakiż żart?? Za to co najwyżej mandat. Wolny kraj, nikomu krzywdy nie robi. To powinno byc legalne, ew. jakieś granice, np. z krzaków nie może taki gość wychodzić. Nikt nie każe patrzeć. Brakuje edukacji seksualnej w szkole… Adam i Ewa chodzili nago! Laski gdy pierwszy raz widzą to nie mogą przestać patrzeć. :), na zachodzi jest wiele rodzin naturystycznych, u nas coraz więcej ale jednak większość to zaściankowość, mohery intelektualne.

 2. beatawawa

  Ze tez takimi glupotami policja sie zajmuje. Jak huligani niszcza przystanek policja sie boi i nosa nie wystawi. A jesli ekshibicjonista pokazuje i nie nagabuje to jest niegrozny. W Warszawie czy w duzych miastach policja nie przyjezd za do takich spraw. A i w ogole kobiety tez nie zglaszaja jak zobacza przyrzad . Po co sie osmieszac. Za ekshibicjpnizm 500 zl kary wiec szkoda czasu na zabawy

 3. jea

  Tacy są niegrozni, a policje zagnac do lapania zlodziei i tych co demolują miasto!

 4. Ania

  sie przestraszyla to musial tam miec oj szkoda ze to nie w rzeszowie

 5. Marcys173

  Jak zawsze nie naganna praca Kolbuszowskiej policji hehe ;]

 6. roman

  pokazywał swoje dźwięki nie wdzięki,

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.