Zbudują osiedle domków jednorodzinnych

Pierwsze domy zbudowane przez TTBS rozeszły się jak świeże bułeczki. Czy tym razem będzie tak samo? Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. TTBS zbuduje kilkanaście domów jednorodzinnych na terenie przekazanym towarzystwu przez miasto. Chętni mogą się już zgłaszać.

Osiedle Ocice – położone na bezpiecznym niezalewowym terenie w bliskim sąsiedztwie Jeziora Tarnobrzeskiego. To tam już w przyszłym roku może powstać nawet 16 domów jednorodzinnych, które zbuduje na miejskim terenie miejscowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

Pomysł z budową osiedla domków jednorodzinnych jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców. Mamy już jedno takie osiedle “W Margaretkach”, ale coraz częściej mieszkańcy dopytują o budowę i sprzedaż kolejnych domów, bo wolą kupić niż budować od podstaw – mówi Norbert Mastalerz, Prezydent Tarnobrzega.

Jak wyjaśnia Stanisław Żmuda, prezes TTBS, jeszcze w tym roku Towarzystwo chce przeprowadzić całą procedurę, tak aby budowa mogła ruszyć na wiosnę, a w jesieni domy były gotowe do zamieszkania.

Małgorzata Rokoszewska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments