Zdaniem Czytelników

JAREK:
- Od tego, jak parafianie są chętni do wsparcia budowy zależy, kiedy kościół dla wiernych powstanie. Zmuszanie albo nakazy działają odwrotnie niż prośby. Na dodatek ten ksiądz Robert M., który chyba wcześniej był na placówce w Boguchwale, Warszawie był chyba uwikłany w jakiś tam ,,układ ze sztabkami złota”, a to nie służy dobrej zbiórce pieniężnej.

IREK:
- Lodowisko w Rzeszowie będzie ok. 2020 roku. No ładnie. Sanok ma, Rzeszów nie ma. Moje dziecko z łyżew dawno już wyrośnie, bo tyle czasu w Rzeszowie lodowisko powstaje. Trzeba było zostawić to, które stało koło stadionu Resovii. Było jakie było, bez normalnej szatni i z jedną toaletą, ale zawsze to było się gdzie poślizgać. I lokalizacja fajna. Łatwo dojść, dojechać autobusem. A tam na Drabiniance? Jakoś sobie tego nie wyobrażam.

MAŁGORZATA:
- Ta winda w Łańcucie to jest jakiś fenomen. Pisaliście o niej ze 3-4 lata temu. Pamiętam o tym. To jest nienormalne, żeby w dzisiejszych czasach, gdzie ludzie książki czytają machając palcem po ekranie, nie można normalnie wsiąść do windy, tylko trzeba to dzień wcześniej zgłaszać pracownikom kolei.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.