Zdaniem Czytelników

ADAM:
- Może za kilka lat to droga szybkiego ruchu S19 i autostrada A4 będą stanowić bariery do dalszego rozwoju miasta i zmiany granic. Miasto nie złożyło w odpowiednim czasie wniosku do projektu S19 i dlatego nie ma przejazdu pod drogą S19 na przedłużeniu ul. Bł. Karoliny do zachodnich terenów Przybyszówki i Bzianki. Miasto przyjmuje na siłę tereny, a później stoją i porastają wysoką trawą i samosiejkami, liczy się statystyka i dochody do gminnego budżetu.

INTERNAUTA:
- Postępująca schizofrenia tego rządu jest już nie do opanowania. Jednego dnia media informują o niesamowitej nadwyżce budżetowej, aby już następnego dnia wpaść w drugą skrajność i mówić o wielomiliardowych brakach na emerytury. Zaczyna to być ponurym żartem ze społeczeństwa.

WALDEK:
- Chcieliście mieć 500 plus i chcieli tego też emeryci, bo kto głosował na PiS? Sam, wychodząc z lokalu wyborczego z synem, spotkałem starszego pana, który z uśmiechem mi powiedział, że głosował za tym, żebyśmy mieli 500 plus. Margaret Thatcher mówiła, że jak rząd ci mówi, że ci cos da ze swoich pieniędzy, to kłamie, bo rząd nie ma swoich pieniędzy. To wszystko są nasze pieniądze. Teraz emeryci może oprzytomnieją, jak nie będą mieć za co żyć, bo rząd musi spełnić swoją obietnicę wyborczą i rozdać Giertychom 500 plus.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.