Zdaniem Czytelników

DANUTA:
-
Czytam w Super Nowościach, że mieszkańcy Zalesia czują się oszukani przez prezydenta i są przeciwko budowaniu wieżowców. Ja jestem mieszkanką Zalesia i nie czuję się oszukana i bardzo bym chciała, żeby tu powstały wieżowce, tylko czekamy na plan zagospodarowania przestrzennego. To nie mieszkańcy Zalesia protestują, tylko garstka ludzi z ul. Spacerowej.

MONIKA:
-
500 + to jedna z najgorszych rzeczy, które spotkały Polaków. Nie dość, że ludzie dali się PiS-owi przekupić za swoje własne pieniądze, to – jak czytamy – rodzice nie pracują, bo lepiej żyć z zasiłków, kombinują jak mogą, żeby oszukać system i wykazać minimalne przychody, żeby się na ten zasiłek załapać. Teraz prezydent Tarnobrzega poszedł do aresztu i wielki płacz, bo nie ma 500+. Jak ludzie żyli bez tego 500 +? To nie jest pomoc dla rodzin. Przez to mamy tylko wzrost cen.

MARTYNA:
-
Śmieszy mnie, że NIK informuje, ile to śmieci zjadamy w jedzeniu. Jak rządzący chcą tak o ludzi zadbać, to niech zmienią przepisy i uniemożliwią producentom dodawanie takich ilości chemii do jedzenia.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.