Zdaniem Czytelników

ŁUKASZ:
-
Zapraszam na ul. Wierzbową rano – korek w stronę ul. Rejtana aż do sanepidu, z drugiej strony od szpitala przy ul. Szopena do kolorowego mostu. Naprawdę połączenie z ul. Cegielnianą ułatwi komuś cokolwiek?! Będą jeszcze większe korki.

RZESZOWIAK:
-
Projekt ładny. Zastanawiam się jeszcze, po co tor kolarski studentom. Wiadomo, można organizować zawody itd., ale studia wyższe to raczej biblioteki, pracownie naukowe itd. Zrobiłem mgr. na UR. Uważam, że powinni ograniczyć kierunki do kilku praktycznych specjalności i więcej inwestować w kadrę na wyższym poziomie, wyższy poziom nauczania. Miałem zajęcia z profesorami specjalnie sprowadzanymi do Rzeszowa, którzy dostawali nawet domy w mieście, a na zajęciach pojawiali się rzadko i sprawiali wrażenie, że robią łaskę w ogóle odzywając się do studenta. Nie takiej kadry potrzebuje UR.

ELŻBIETA:
-
NFZ powinien robić często takie nieplanowane kontrole w przychodniach i dzwonić i próbować się umówić do lekarzy, to by zobaczyli, jak w niektórych miejscach to działa w ślimaczym tempie. Często dostać się nie ma jak, a na słuchawce to człowiek godzinami „wisi”. Jak już odbiorą to do rodzinnego numerków nie ma, a do specjalisty trzeba i pół roku czekać.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.