Zderzenie tira z „osobówką”. ZDJĘCIA

ŚWIERCHOWA (POW. JASIELSKI). Na drodze wojewódzkiej nr 992 osobowy nissan zderzył się z samochodem ciężarowym.  W zdarzeniu ucierpiał kierowca ciężarówki.

Dyżurny komendy o wypadku został powiadomiony wczoraj około godz. 12. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący nissanem sunny 41-letni mężczyzna jechał drogą wojewódzką nr 992 od Jasła w kierunku Nowego Żmigrodu. W miejscowości Świerchowa stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i  uderzył w nadjeżdżający samochód ciężarowy.

Wskutek zderzenia się pojazdów ciężarówka wpadła do rowu, złamała drzewo i zakończyła jazdę w przydrożnym polu. Przewożone na samochodzie kilkutonowe zwoje blachy zerwały zabezpieczenia i zniszczyły burty naczepy oraz kabinę kierowcy.

W wypadku ucierpiał kierujący ciężarowym renault  58-letni mieszkaniec Jasła. Kierowca nissana nie doznał poważnych obrażeń.  Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w  toku prowadzonego postępowania.

tc/KPP

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.