Zdewastowali mu auto pod jego domem

To auto zdewastowała grupa wandali pod jednym z bloków w Mielcu. Fot. KPP Mielec

MIELEC. Szoku musiał doznać jeden z mielczan, kiedy w sobotnią (23 bm.) noc zobaczył trzech osobników dewastujących jego samochód, który zaparkował przed blokiem.

Zachował jednak zimną krew i zadzwonił na policję. Ta przyjechała natychmiast. Na widok mundurowych wandale wpadli w popłoch. Policjanci ruszyli za nimi w pościg. Jednego z napastników udało im się zatrzymać. To 22-letni mielczanin, znany policji z wcześniejszych przestępstw.

W toku dalszych czynności stwierdzono, że 22-latek jest poszukiwany przez organa ścigania. Okazało się, że ma do odsiedzenie dwa lata więzienia. Policja ustala pozostałych sprawców. Tymczasem właściciel auta, które zostało zdewastowane, wycenił straty z tego tytułu na trzy tysiące złotych. Wandale w samochodzie uszkodzili: prawe lusterko, wybili tylną i boczną szybę, przebili opony, rozbili lampy pojazdu i porysowali karoserię.

pg

do “Zdewastowali mu auto pod jego domem”

 1. stach

  panowie spokojnie ,bez obrażania się na wzajem (przecież jesteście inteligentni)
  takie rzeczy się zdarzają,że nie dopatrzymy się czegoś,a osobników którzy zdewastowali ten samochód nie można pochwalać ,raczej ich trzeba ganić !

 2. taurus

  blokers to blokers najpewniej dres i oni zawsze mają rację pajace

 3. Ania

  więcej chamstwa w tych komentarzach niż w całych wydarzeniu :(

 4. blokers

  pochwalam czyn tych mlodych ludzi. Na fotce wyraznie widać ,ze ten rupieć tarasuje cały chodnik,będzie to nauczka dla tego furmana.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.