Zdrowe damsko-męskie negocjacje

KonkursKONKURS. Ruszyła aplikacja „Negocjatorzy”, pozwalająca na prowadzenie damsko-męskich negocjacji, których celem jest zachęcenie do profilaktyki nowotworowej.

Ona może przymknąć oko na niepozmywane naczynia, w zamian za to, że On wykona badania profilaktyczne. On, dzięki całotygodniowemu przygotowywaniu dla nich zielonej herbaty, może liczyć na zostanie królem telewizyjnego pilota.

Do zawierania nietypowych układów prowadzi aplikacja promująca profilaktykę nowotworową „Negocjatorzy”, przygotowana przez ING Życie w ramach kampanii „Ubezpiecz się i zrób rakowi wspak”. Poprzez niestandardową aplikację kobiety mogą wynegocjować, aby mężczyźni wspólnie z nimi  zadbali o swoje zdrowie, w zamian na przykład za odpuszczenie niedzielnego obiadu u teściowej. Aplikacja działa także w drugą stronę, czyli mężczyźni mogą uniknąć nielubianych obowiązków domowych lub liczyć na odpuszczenie małych grzeszków, jeżeli tylko zgodzą się wykonać badania profilaktyczne, chodzić na wspólne spacery, zdrowo odżywiać, czy wykupić ubezpieczenie na wypadek zachorowania na nowotwór.

Negocjacje par kończą się podpisaniem specjalnej umowy. Aplikacja jest darmowa, a do udziału w negocjacjach można zaprosić każdego. Panie do wspólnego zadbania o zdrowie mogą zachęcić męża, partnera, brata czy tatę. Mężczyźni z kolei mogą wynegocjować u drugiej połowy tydzień wolnego od odrabiania lekcji z dziećmi, czy pożyczenie samochodu od siostry. Negocjować można dowolną rzecz – aplikacja pozostawia możliwość wpisania indywidualnego argumentu negocjacyjnego. Wszystkich zainteresowanych damsko-męskimi negocjacjami zapraszamy na www.negocjujto.pl.

Dla Czytelników mamy 3 zestawy relaksacyjne dla par, które pomogą w prowadzeniu damsko-męskich negocjacji, z profilaktyką w tle. Aby mieć szansę otrzymać nagrodę, należy podać swoje imię, nazwisko, telefon i swój sposób na zmniejszenie ryzyka zachorowania na nowotwór. Adres: konkurs@supernowosci24.pl

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments