Zemściła się za zwolnienie zięcia z pracy

Fot. Archiwum

DĘBICA. Policjanci zatrzymali 51-letnią mieszkankę Dębicy, która pod koniec stycznia oblała tuszem meble w sklepie meblowym. Powodem takiego zachowania miała być zemsta na właścicielu sklepu za zwolnienie jej zięcia z pracy. Straty powstałe na skutek poplamienia mebli czarnym tuszem wyniosły ponad 10 tys zł.

Pod koniec stycznia br. kobieta udała się do salonu meblowego w Dębicy, gdzie wcześniej pracował jej zięć. Jak później relacjonowała, była bardzo zdenerwowana tym, że jej zięciowi nie przedłużono umowy o pracę w tym sklepie. Zabrała ze sobą pojemnik z czarnym tuszem i miała zamiar zniszczyć jakiś sprzęt w obiekcie. Ostatecznie oblała tuszem 6 zestawów mebli wypoczynkowych, w tym narożnik, kanapę i fotele. Uszkodzona w ten sposób tapicerka wymagała naprawy.

Sprawczyni po zatrzymaniu przyznała się do przedstawionych zarzutów. Wyjaśniła, dlaczego tak postąpiła i stwierdziła, że dzisiaj żałuje swojego postępowania. Straty powstałe w wyniku uszkodzenia mebli właściciel salonu wycenił na ponad 10 tys zł.

Za uszkodzenie mienia 51-letniej mieszkance Dębicy grozi teraz do 5 lat pozbawienia.

pad/KPP

do “Zemściła się za zwolnienie zięcia z pracy”

 1. kuba

  a płemieł Tfusk za swoje zbrodnie ile dostanie?

 2. lulz

  Taka teściowa to majątek.Szkoda kobitki.Jak tu brac inicjatywe w swoje ręce.

 3. Sprawiedliwośc po polsku...

  5 lat za oblanie mebli…To tylko w Polsce jest możliwe….A ile lat za aferę paliwową (500 mln. zł strat)…???

 4. rex

  Na jej miejscu wylałbym ten tusz nie na niczemu niewinne meble, ale na czerep właściciela sklepu. Zresztą jakby nasi „byznesmeni” dostawali co jakiś czas taką „kąpiel”, może chociaż co niektórzy przestaliby kantować pracowników.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.