Zielińska i Szpak w “Tańcu z gwiazdami”

Telewizja TVN ujawnia kolejne nazwiska gwiazd nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. W poniedziałek stacja poinformowała, że do grona uczestników dołączą Katarzyna Zielińska i Michał Szpak.

- Artystka, którą ostatnio widzowie mogli oglądać w filmie “Och, Karol 2”, znana jest również z roli w serialu “Barwy szczęścia”, gdzie wcieliła się w postać Marty Walewskiej, oraz z roli Kingi w “Na dobre i na złe”. Tym razem Kasia zdecydowała się odkryć w sobie talent taneczny. Jak będzie sobie radziła na parkiecie w nowych dla niej zmaganiach, zobaczymy już jesienią w programie “Taniec z gwiazdami”! – napisano na stronie internetowej programu.

Zielińska nie jest jednak jedyną gwiazdą, której nazwisko ujawniono wczoraj. Stacja TVN ogłosiła oficjalnie, że zatańczy też Michał Szpak.

Zielińska i Szpak dołączą tym samym do grona pozostałych znanych już uczestników 13. edycji show: Jagny Marczułajtis, Kacpra Kuszewskiego, Billguun Ariunbataar, Katarzyny Pakosińskiej, Ani Wendzikowskiej, Aleksandry Kisio i Staszka Karpiela.

13. edycja z nową prowadzącą (Natasza Urbańska) oraz zmienionym składem jury (zamiast Zbigniewa Wodeckiego i Beaty Tyszkiewicz, Janusz Józefowicz i Jolanta Fraszyńska) już od 4 września.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.