Zimny prysznic od prezydenta

Kurtyna będzie ustawiona przez najbliższe dni, dopóki temperatura nieco nie spadnie.Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. Zimny prysznic na środku Rynku i to zupełnie za darmo.

Prezydent Tarnobrzega zafundował mieszkańcom miasta zimny prysznic. Od trzech dni na głównym placu miasta działa tzw. kurtyna wodna, w której można się schłodzić podczas niesłabnących upałów. Pomysł podoba się nie tylko dzieciom.

Już ponad tydzień w Tarnobrzegu temperatura w dzień nie spada poniżej 30 stopni. Najlepszym sposobem na schłodzenie się w te upalne dni jest kąpiel w Jeziorze Tarnobrzeskim i sposób ten wybierają codziennie tysiące mieszkańców regionu. Dla tych jednak, którzy nie mogą sobie pozwolić nawet na krótki wypad, magistrat przygotował miłą niespodziankę.

Dzięki Tarnobrzeskim Wodociągom i Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu już w miniony piątek na tarnobrzeskim rynku pojawiła się kurtyna wodna, czyli nic innego jak zimny prysznic.

- Upały się utrzymują i dają się we znaki wszystkim, dlatego chcemy dać trochę ochłody tarnobrzeżanom – tłumaczy Norbert Mastalerz, Prezydent Tarnobrzega. – Kurtynę ustawiliśmy w miejscu, gdzie przemieszcza się najwięcej osób, aby jak najwięcej z nich mogło skorzystać z mgiełki wodnej – dodaje.

mrok

do “Zimny prysznic od prezydenta”

  1. czacza

    I nie chodzi tutaj o buty do gry w piłkę nożną lecz o masakryczne zatwardzenie na drogach w godzinach szczytu gdzie temperatura wewnątrz samochodu sięga nawet 50stopni! Ale co tam Rysiek buduje molocha a Tadek pierwsze w Polsce rondo dla pieszych i to jest najważniejsze.

  2. czacza

    A tym czasem w Rzeszowie prezydent miasta oraz Ryszard P. zafundowali mieszkańcom korki.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.