Zimowy bieg wokół jeziora

Długość linii brzegowej Jeziora Tarnobrzeskiego to około 10 km. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. W niedzielę, 17 lutego, MOSiR Tarnobrzeg organizuje pierwszy rekreacyjny zimowy bieg wokół Jeziora Tarnobrzeskiego. Do udziału organizatorzy zapraszają zarówno doświadczonych biegaczy jak i amatorów. Start godz. 11.

Był letni maraton, były jazdy na rowerze wokół jeziora, a już za dwa tygodnie odbędzie się pierwszy bieg w zimowej scenerii. Organizator sportowej imprezy przyjmuje zapisy chętnych do wzięcia udziału w biegu drogą elektroniczną oraz w dniu biegu, od godziny 9.30 nad Jeziorem. Po zakończeniu zawodów na uczestników czekać będzie gorąca herbata i kiełbasa z ogniska.

Start biegu odbywa się o godzinie 11. Bieg jest otwarty, z podziałem na kategorie kobiet i mężczyzn. Udział w biegu jest bezpłatny, a zawodnicy dokonując rejestracji i biorący udział w biegu, oświadczają, że startują na własną odpowiedzialność. W szczególnych przypadkach wymagających badania lekarskiego decyzja organizatora przed i w czasie biegu jest ostateczna. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w biegu wyłącznie pod opieką i za zgodą rodziców lub pełnoprawnych opiekunów.

mrok

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o