Złapany na gorącym uczynku

Fot. Archiwum

DĘBICA. Włamywacz, który ze sklepu w Paszczynie próbował ukraść papierosy i alkohol, został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Brzeźnicy.

W poniedziałek, tuż po godz. 1, do dyżurnego dębickiej komendy zadzwonił mężczyzna, którego zaniepokoił hałas w pobliżu sklepu spożywczego w miejscowości Paszczyna. Przybyły na miejsce patrol Policji zauważył wybitą szybę frontową sklepu, a w środku mężczyznę, którego kieszenie ubrania wypełnione były paczkami papierosów. Włamywacz natychmiast został zatrzymany. Badanie na trzeźwość wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Okazało się, że sprawca przygotowane miał do kradzieży kolejne łupy. Do czterech reklamówek zapakował alkohol oraz papierosy, które miał zabrać. Jak ustalono szkody na skutek działania włamywacza wyniosły blisko 5 tys. złotych.

Sprawcą okazał się 24-letni mieszkaniec gminy Dębica. Mężczyzna już wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem. Na jego koncie widnieją już wyroki za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości, pobicia, kradzieże, w tym z włamaniem. Policjanci przedstawili mu kolejny zarzut, tym razem kradzieży z włamaniem, do którego przyznał się i będzie musiał karnie odpowiedzieć przed sądem.

tc/KPP

do “Złapany na gorącym uczynku”

  1. rzeszowiak

    Po zatrzymaniu takiego sk*&..yna powinna mu Policja tak po cichu sposcic takie banki zeby setnemu ostrzeg przed tym aby krasc.
    Oczywiscie rozprawa i kara sadowna powinna odbywac sie normalnym trybem karnym.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.