- Super Nowości - http://supernowosci24.pl -

Złapany na gorącym uczynku

Posted By Redaktor On 20 czerwca 2012 @ 09:32 In Dębica,Region | 1 Comment

Fot. Archiwum

DĘBICA. Włamywacz, który ze sklepu w Paszczynie próbował ukraść papierosy i alkohol, został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Brzeźnicy.

W poniedziałek, tuż po godz. 1, do dyżurnego dębickiej komendy zadzwonił mężczyzna, którego zaniepokoił hałas w pobliżu sklepu spożywczego w miejscowości Paszczyna. Przybyły na miejsce patrol Policji zauważył wybitą szybę frontową sklepu, a w środku mężczyznę, którego kieszenie ubrania wypełnione były paczkami papierosów. Włamywacz natychmiast został zatrzymany. Badanie na trzeźwość wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Okazało się, że sprawca przygotowane miał do kradzieży kolejne łupy. Do czterech reklamówek zapakował alkohol oraz papierosy, które miał zabrać. Jak ustalono szkody na skutek działania włamywacza wyniosły blisko 5 tys. złotych.

Sprawcą okazał się 24-letni mieszkaniec gminy Dębica. Mężczyzna już wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem. Na jego koncie widnieją już wyroki za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości, pobicia, kradzieże, w tym z włamaniem. Policjanci przedstawili mu kolejny zarzut, tym razem kradzieży z włamaniem, do którego przyznał się i będzie musiał karnie odpowiedzieć przed sądem.

tc/KPP


Article printed from Super Nowości: http://supernowosci24.pl

URL to article: http://supernowosci24.pl/zlapany-na-goracym-uczynku/

Prawa autorskie © 2011 Super Nowości. Wszelkie prawa zastrzeżone.