Zlikwidowali parking dla tirów!

KROSNO. – Dziękujemy Super Nowościom za zainteresowanie się sprawą, a urzędnikom za zrozumienie – mówią nam – nie kryjąc zadowolenia – mieszkańcy miasta.

- W miniony piątek (13 maja)  został wreszcie zlikwidowany parking dla tirów, który w ostatnim czasie wyznaczono na ul. Podkarpackiej – cieszył się Stefan Wójcik, który wczoraj zadzwonił do naszej redakcji.

Przypomnijmy. O tej sprawie pisaliśmy w poniedziałkowych (9 maja) Super Nowościach. – Na ul. Podkarpackiej jeden z tirów na moich oczach chcąc wyminąć stojącego obok innego kolosa wjechał na płyty odprowadzające wodę, niszcząc je – mówił nam podczas rozmowy telefonicznej Stefan Wójcik, który w piątek (6 maja) rano zadzwonił do naszej redakcji. – Ten parking powinien zostać zlikwidowany czym prędzej – apelował.

Sprawdziliśmy ten sygnał. Pofatygowaliśmy się na miejsce. Dostrzegliśmy parking, na którym istotnie stały sobie tiry. Niby wszystko zgodnie z przepisami, bo miejsce właściwie oznakowano, jednak co z tego skoro parkujące tu tiry wyrządziły szkody w infrastrukturze drogowej. Od razu rzuciły się nam w oczy popękane płyty. -  Jak można wyznaczać parking dla tirów tam, gdzie nieopodal wyznaczony jest pas ruchu dla rowerzystów?! – dziwili się mieszkańcy. – A poza tym droga tutaj jest wąska, 5-metrowa – mówili.

Więcej w Super Nowościach.

Wioletta Zuzak

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.