Złodziej idiota włamał się do domu i zostawił swoje… CV

Gdyby za głupotę płacono, to widoczny na zdjęciu 32-letni złodziej (z prawej strony) zarobiłby zapewne fortunę. Fot. KPP Otwock
Gdyby za głupotę płacono, to widoczny na zdjęciu 32-letni złodziej (z prawej strony) zarobiłby zapewne fortunę. Fot. KPP Otwock

OTWOCK. Szybko pracy nie znajdzie. Grozi mu 10 lat więzienia.

Tak głupiego przestępcy policjanci z Józefowa (pow. otwocki) nie widzieli nigdy. Nie dość że złodziej na włam do domu poszedł ze swoim CV, to jeszcze je zgubił w miejscu przestępstwa. Co tu dużo mówić, mundurowi mieli mężczyznę podanego jak na tacy – m.in. ze zdjęciem, numerem telefonu i adresem zamieszkania. Pozostało im tylko go zatrzymać.

Ta historia zaczęła się kilka dni temu, gdy funkcjonariusze z komisariatu w Józefowie zostali wezwani do jednego z domów, gdzie miało dojść do włamania. W trakcie wykonywania czynności oględzin, mundurowi znaleźli między innymi CV z danymi osobowymi 32- letniego mieszkańca Otwocka. Informacja o podejrzewanym została natychmiast przekazana wszystkim policyjnym załogom.

Mężczyzna, 32-letni otwocczanin, został zatrzymany przez policyjnych wywiadowców. W jednym z pomieszczeń, które użytkował, mundurowi znaleźli rzeczy pochodzące z przestępstw kradzieży i włamań. Były to między innymi rowery, buty i deska snowboardowa oraz komputer. Otwoccy kryminalni ustalili już, że mężczyzna może mieć związek z co najmniej 9 kradzieżami i włamaniami do domów i piwnic, jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie powiatu otwockiego. Mężczyzna zamiast do pracy, której niechybnie szukał, trafił za kraty. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

ga

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o