Złodziej zgubił jeden z „fantów”

fot. serwis KWP w Rzeszowie

JAROSŁAW, KAŃCZUGA. Policjanci z Jaroslawia i Kańczugi schwytali złodziei kołpaków samochodowych.

Nie obyło się bez pościgu za złodziejem. Rzecz działa się dzisiejszej (z 3 na 4 kwietnia) nocy. Tuż po północy jarosławskim policjantom zgłoszono kradzież kołpaków samochodowych na jednym z miejskich osiedli. Wkrótce patrolujący teren policjanci zauważyli podejrzanie „zachowującą się” hondę civic, której kierowca kluczył osiedlowymi uliczkami i wreszcie pojechał w stronę Przeworska.

Okazało się, że policyjny nos nie zawiódł funkcjonariuszy. Ruszyli za samochodem wraz z drugim radiowozem, a kierowca hondy zorientowawszy się w sytuacji najpierw się zatrzymał, a potem „z kopyta” ruszył w stronę Zarzecza.

Policjantów z Jarosławia wsparli koledzy z Kańczugi. Zaczęto kontrolować wszystkie samochody jadące od strony Jarosławia i dopiero wówczas zatrzymano hondę, a w niej 5 młodych mężczyzn w wieku od 18 do 20 lat. Znalazły się także skradzione w Jarosławiu kołpaki, które pasażerowie hondy usiłowali ukryć. Zarzut kradzieży usłyszy najprawdopodobniej jedna osoba. Jak ustalono z zaparkowanych na jarosławskim osiedlu samochodów skradziono 8 kołpaków, 7 znaleziono w hondzie, jeden, najprawdopodobniej zgubiony przez złodzieja, na parkingu.

Policja sprawdziła domy kierowcy i pasażerów hondy, czy nie ma w nich „fantów” z innych kradzieży.

emka

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments