Złóż podanie o pracę w Niemczech

Fot. Archiwum

RZESZÓW. Do 11 stycznia 2013 roku Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie zbiera podania chętnych do pracy wakacyjnej w Niemczech w 2013 roku.

Zgodnie z przesłaną przez Federalny Urząd Pracy (ZAV) w Bonn informacją, o zatrudnienie wakacyjne mogą ubiegać się: studenci studiów dziennych oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (za wyjątkiem szkół ogólnokształcących). Warunkami dodatkowymi są: pełnoletniość oraz przynajmniej dobra znajomość języka niemieckiego.

Osoby zainteresowane pracą otrzymają konkretne oferty nie wcześniej niż w połowie kwietnia 2013 roku, ale ostateczny wybór pracowników należy do pracodawców niemieckich. Więcej informacji na stronie www.wup-rzeszow.pl oraz pod nr telefonu: 17 8509209.

ar

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
polaczekwybuchowy joebandos-ŻeromskiegozibiAmbroży Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
polaczek
Gość
polaczek

no teraz żeby zapychać na niemieckich polak to trzeba byc studentem heheheheheh żałosny kraj a może tak pracowników z wojewódzkiego urzędu pracy wysłać ne te szparagi

wybuchowy joe
Gość
wybuchowy joe

bandos-Żeromskiego masz racje tak wlasnie jest. POZOSTAJE ZASADNICZE PYTANIE: Czy pracujac w Polsce chcemy sie dawac ruchac wielkim polskim szefom za grosze czy wolimy zarobic nieco wiecej groszy ale walutowych za granica gdzie oczywiscie zawsze mozna podszkolic jezyk i szukac czegos lepszego(troche odwagi, cierpliwosci,dla chcacego nic trudnego). Ja wole zdecydowanie ta druga opcje bo nie wierze ze w Polsce bedzie dobrze kiedykolwiek chyba ze zdecydowanie wyjdziemy na ulice i upomnimy sie o sprawiedliwe prawo i bezkompromisowe ukaranie odpowiedzialnych za ten stan kraju.

bandos-Żeromskiego
Gość
bandos-Żeromskiego

Wynajmują nas jak bydło , tak doprowadzono ten kraj że obywatel jest przedmiotem …………………..

Ambroży
Gość
Ambroży

Paweł Graś – wzorem dla polskich cieciów!!
A może tak na kolanach prosić aby młodzi pracowali jednak w Kraju dla własnego Narodu?.

roman
Gość
roman

nie było to jak „za niemców”
wtedy do pracy u baora mógł jechać każdy chetny,
teraz tylko uczniowie i studenci :(
Trzeba skończyć z tymi przywilejami ! Każdy chce jechać ! :evil:

zibi
Gość
zibi

<ale ostateczny wybór pracowników należy do pracodawców niemieckich< A POLAK DLA NICH TO PAROBEK I ŚMIEĆ. I TO NIEWAŻNE CZY JESTEŚ WYKSZTAŁCONY. JEDZ POCZUJESZ TO NA WŁASNEJ SKÓRZE.