Zmarł w drodze do domu

Fot. Archiwum

MEDYKA. Policjanci wspólnie z prokuratorem pracowali na miejscu zgonu obywatela Ukrainy, do którego doszło w trakcie oczekiwania na przekroczenie granicy w Medyce. Zwłoki 44-letniego mężczyzny zostały zabezpieczone do badań. Ich wynik pozwoli ustalić okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godziny 19. W busie marki Mercedes podróżowało czterech mężczyzn, którzy wracali na Ukrainę z pracy w Niemczech. Zatrzymali się w kolejce przed przejściem granicznym w Medyce. W pewnym momencie jeden z nich stwierdził, że 44-letni kolega nie daje oznak życia. Natychmiast powiadomili pogotowie ratunkowe. Lekarz po wykonaniu badania stwierdził zgon mężczyzny. Nie ujawnił na jego ciele oznak działania osób trzecich.

Zawiadomieni policjanci przerwali podróż obcokrajowcom w celu wykonania czynności. Na miejsce przybył również prokurator, który postanowił zabezpieczyć zwłoki do dalszych badań. Niezwłocznie po ich wykonaniu ciało zostanie wydane rodzinie.

Sprawę badają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przemyślu. Wykonane czynności oraz wynik sekcji zwłok pozwolą wyjaśnić przyczynę oraz okoliczności śmierci mężczyzny.

tc/KMP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kierowca
kierowca
8 lat temu

Widac tak sie przestraszyl kontroli granicznej ze mu serce stanelo.
Widzicie do czego moze doprowadzic Ukrainska kontrola graniczna. Nasza to tam pilnuje tylko naszych co szmugluja DO KRAJU.