Zmienili bezsensowne oznakowanie. Teraz jest bezpieczniej!

Po naszym artykule zostało poprawione oznakowanie na tejże ulicy

KROSNO. Pomogliśmy! Nasz apel przyniósł zamierzony efekt!Po naszym artykule drogowcy poprawili oznakowanie poziome na nowo wyremontowanej ul. Tysiąclecia. Mieszkańcy nie kryją zadowolenia z takiego obrotu sprawy. – Dziękujemy Super Nowościom za pomoc! – cieszą się zmotoryzowani krośnianie.

Przypomnijmy. O tym problemie pisaliśmy w środowych Super Nowościach (20 października). – Na świeżo wyremontowanej ulicy Tysiąclecia drogowcy wymalowali bezsensowne oznakowanie poziome – opowiadał pan Jan Gradowicz z Krosna, który poprosił nas o interwencję w tej sprawie. – Przez takie malunki kierowcy niejednokrotnie łamią przepisy. Pomóżcie nam, bo czujemy się zupełnie bezsilni – apelował nasz Czytelnik.

– Mieszkańcy bloków o numerach 10 i 12, jadąc od strony huty szkła nie mogą skręcić w lewo na przyblokowy parking, gdyż świeżo namalowana linia ciągła im to uniemożliwia. Natomiast ludzie mieszkający w bloku nr 8, aby pojechać w stronę Rynku na lewoskręcie są zmuszeni przekraczać linię ciągłą i łamać przepisy – opowiadał pan Jan.

Przemalowali oznakowanie poziome!

Ryszard Sokołowski, naczelnik Wydziału Drogownictwa Urzędu Miasta Krosna podczas rozmowy z naszym dziennikarzem obiecał zainteresować się tym tematem. A na oczekiwane przez kierowców efekty nie trzeba było długo czekać.

– Właśnie dziś drogowcy poprawiają oznakowanie – informował nas w sobotę (30 ub.m.) uradowany pan Jan. Pojechaliśmy na ulicę Tysiąclecia i okazało się, że oznakowane faktycznie zostało poprawione. Przy wyjazdach z przyblokowych parkingów namalowane zostały linie przerywane. W imieniu swoim i kierowców dziękujemy drogowcom za błyskawiczną reakcję na nasz apel!

Wioletta Zuzak

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments