Zmierzyli się w Rajdzie Nordic Walking

RZESZÓW. Pod patronatem Super Nowości. Około 120 osób przybyło na uroczyste podsumowanie programu PRO Kobieta 50+.

Podczas niedzielnej imprezy w Osiedlowym Domu Kultury „Staromieście” można było m.in. spróbować swych sił w rajdzie z kijkami. Wystartowało aż 50 osób w różnym wieku.

Atrakcji, które towarzyszyły imprezie było mnóstwo. Wśród nich pokaz tańca nowoczesnego i towarzyskiego, jak również darmowe porady specjalistów od diety, urody, a nawet… bankowości. Chętnych nie brakowało do wypróbowania najnowszej generacji urządzenia masująco – relaksującego, zainteresowaniem cieszyły się także robótki ręczne i prace origami wykonane przez panie Czesławę Basamon i Barbarę Ruszel – uczestniczki programu PRO kobieta 50 +. Loteria rzecz jasna także.

Na podsumowaniu Program PRO Kobieta 50+ nie obeszło się bez dyplomów i upominków dla aktywnych pań od Europejskiego Stowarzyszenia Promocji Aktywności Ruchowej 50+ oraz medali.

– W imieniu własnym oraz uczestniczek programu serdecznie dziękujemy obsłudze medycznej, wszystkim sponsorom oraz Urzędowi Miasta i panu marszałkowi za ufundowanie nagród. Ogromne podziękowanie od ESPAR 50+ także dla „Super Nowości” za objęcie patronatem naszego programu – mówi Anna Łyczko, koordynator programu. Organizatorzy myślą już o kolejnej edycji.

anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments