Znamy najlepszych unihokeistów w Sanoku

Drużyna esanok.pl dominowała przez cały sezon i bez problemów obroniła mistrzostwo Sanockiej Ligi Unihokeja Fot. Tomasz Sowa

UNIHOKEJ Esanok.pl obronił mistrzostwo Sanockiej Ligi Unihokeja. WSIZ Rzeszów tuż za podium.

Bez niespodzianki zakończyły się rozgrywki tegorocznej Sanockiej Ligi Unihokeja. W finale drużyna esanok.pl dwukrotnie pokonała akademików z AZS PWSZ Sanok i po raz drugi z rzędu sięgnęła po mistrzostwo. W meczu o 3. miejsce unihokeiści rzeszowskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania dwukrotnie ulegli mocnej ekipie InterQ 6:9 i 4:12 i musieli zadowolić się 4 miejscem.

Finałowe zwycięstwa 6:2 i 7:1 przyszły obrońcom tytułu dość łatwo. Drużyna PWSZ prowadziła z nimi wyrównaną walkę tylko w pierwszej połowie obydwu meczów. W drugich odsłonach górę wzięło świetne zgranie i doświadczenie “portalowców”. Z przekroju całego sezonu, w którym przegrali tylko jedno spotkanie, to właśnie oni zdecydowanie zasłużyli na mistrzowski tytuł. Z kolei dla młodej drużyny PWSZ Sanok już sam awans do finału jest dużym sukcesem. Za rok apetyt “akademików” będzie na pewno większy.

Sukces WSIiZ-u

Bardzo udany występ w tegorocznej edycji SLU zanotowali unihokeiści rzeszowskiego WSIiZ-u – jedynej w całej stawce drużyny spoza Sanoka. Zespół złożony ze studentów i absolwentów tej uczelni zajął ostatecznie 4. miejsce, a gdyby nie plaga kontuzji w decydujących meczach, mógł pokusić się nawet o zwycięstwo. Półfinałowe porażki z mistrzami z esanok.pl oraz z brązowymi medalistami z InterQ ujmy na pewno nie przynoszą. A już w najbliższą sobotę unihokeiści WSIiZ-u powalczą o medale w Akademickich Mistrzostwach Podkarpacia.

Końcowa kolejność Sanockiej Ligii Unihokeja 2011/2012:
1. Sanok.pl
2. AZS PWSZ Sanok
3. InterQ
4. WSIiZ Rzeszów
5. El-Bud lub Dario Futbol (decydujący mecz 23.01)
6. El-Bud lub Dario Futbol
7. Automania
8. Stader
9. Alcatraz

Arkadiusz Rogowski

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.