Znana rzeszowska ginekolog propaguje treści antysemickie

Doktor Halina W. prowadziła dwie ciąże pani Magdaleny, która teraz dostała wezwanie na przesłuchanie od policjantów zajmujących się sprawą m.in. ujawniania danych osobowych. - Obawiam się czy moje dane osobowe widniały na tej stronie, bo nie wyrażałam zgody na ich wykorzystanie - mówi pani Magdalena. Fot. Wojciech Preisner

RZESZÓW. Ginekolog wykorzystywała dane pacjentów na swojej internetowej stronie?

Super Nowości dowiedziały się, że znana m.in. w rzeszowskim środowisku studentek, ginekolog Halina W. może mieć związek z bezprawnym wykorzystywaniem danych pacjentów. – Nadzorujemy postępowanie w sprawie m. in. ujawnienia danych pacjentów jednej z rzeszowskich przychodni. Postępowanie toczy się w sprawie tzn. nikomu nie przedstawiono zarzutów – mówi Łukasz Harpula, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. Co ciekawe w sieci można znaleźć stronę pani doktor, na której ujawnia swoje skrajne poglądy. W przychodni, w której przyjmowała pacjentów znana była z agitacji antysemickiej m.in. pozostawienia ulotek o specyficznej treści.

O rzeszowskiej ginekolog przeczytaj także TUTAJ

Zadzwoniliśmy do przychodni, w której pracowała doktor Halina W. Usłyszeliśmy, że nie pracuje tam od 1 sierpnia 2011 roku. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że to władze przychodni zgłosiły do prokuratury fakt wzięcia danych osobowych przez doktor Halinę W., która następnie miała umieścić imiona, nazwiska oraz numery PESEL swoich pacjentek na prowadzonej przez siebie stronie internetowej. Należy zaznaczyć, że strona przedstawia treści antysemickie. Dane tych osób już znikły ze strony.

Żydzi opanowali całą Polskę?

Na stronie pani doktor można przeczytać m.in. o tym, że judeopolonia jako nowotwór – podstępnie i skrycie niszczy Polskę. Dowiemy się również, że Polacy znajdują się w niewoli umysłowej generowanej przez żydowską religię, a polskich oficerów w Katyniu wymordowali Żydzi. Zamieszcza także takie rewelacje jak ta: „Żydzi praktycznie opanowali już wszystkie instytucje państwa Polskiego, rząd, partie polityczne, media, sądownictwo, system finansowy i monetarny, przemysł i ekonomię.” Oczywiście śledczy zajmujący się tą sprawą doskonale wiedzą o istnieniu strony w sieci.

Pacjentki nie mają o niej dobrego zdania

Jaką jest lekarką? Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że wiele pacjentek skarży się na doktor W. za swój specyficzny sposób podejścia do człowieka. M.in. miała ogromne pretensje za seks przedmałżeński swoich pacjentek. Odmawiała swoim pacjentkom również wypisywania recept na tabletki antykoncepcyjne wręcz wyzywając je gdy przychodziły z taką prośbą. Na internetowych forach można bez trudu odnaleźć opinie o niej: „Badanie w wykonaniu tej Pani, to istny koszmar – trudno tu mówić o braku delikatności” – pisze marta. „Pani doktor ma w zwyczaju straszyć pacjentki, że od używania tamponów się umiera” – Barbara20. Kolejna internautka dodaje: „Kiedy zaczęłam mówić o miłości, kazała popatrzeć mi na zwierzęta na polu udowadniając mi zwierzęcość instynktów jakimi kierują się młodzi ludzie. Nawet nie zainteresowała się pytaniami które zadawałam na temat mojego zdrowia. Byłam oburzona, zdruzgotana, cały czas jestem w wielkim szoku.”

Co dalej z tą bulwersującą sprawą? – Obecnie zbierany jest materiał dowodowy. Z uwagi na dobro postępowania nie możemy udzielać bardziej szczegółowych informacji – mówi Łukasz Harpula. – Planujemy zakończenie sprawy w lutym bieżącego roku – dodaje.

Justyna Paszkiewicz, Grzegorz Anton

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gość
gość
5 lat temu

No coz, smutne. Ja i tak do niej nie chodziłam. Za kazdym razem odwiedzaj gabinet Moja Estetyka, to najlepsza ginekologia estetyczna w mieście. Spoójzrcie tylko na ich oferte: mojaestetyka.pl

dominika
dominika
9 lat temu

Pani doktor może nie była dość ostrożna….ale jej obawy są słuszne. ja od siebie mogę powiedzieć ,że dla mnie żydzi to jak korniki w zdrowym drzewie , pożreją nas – jesli się nie obudzimy dostatecznie wcześnie !! żydzi są już tak bezczelni – że mówią ,,Polacy wynoście sie z Polski ,, lub Polacy będą szukać jedzenie w smietnikach ,, lub – ,, Polska jest za bogatym krajem , żebyśmy ją zostawili w spokoju ,, lub w kontekście katastrofy Smoleńskiej ….,, Polaczki -w krzaczki ,, Kto jest zainteresowany tą tematyką , niech poczyta ….JUDEOPOLONIA ! POLSKA – według żydów ma być… Czytaj więcej »

antka kobity szwagra brat
antka kobity szwagra brat
9 lat temu

…co tam komentowac – pooglądajcie sami…póki jeszcze sa…

http://www.polskapartianarodowa.org/images/wyborcze/index.html

Roman
Roman
9 lat temu

Suskiego zbadać ! w sejmie bredził o zoofilach /ma szefa który śpi z kotem/
acha i niech Wróblowa zbada Suskiemu PESEL

Mariusz
Mariusz
9 lat temu

no i proszę, wystarczy coś na Zydów powiedzieć, napisać oczywistą prawdę, a już nawet twórcom artykułu „niewidzialna ręka” kazała napisać, że ‚pacjentki nie maja o niej zbyt dobrego zdania”. Niech zgadnę; za niedługo napiszą, że lekarka była psychicznie chora, a to co mówiła to tylko teorie spiskowe, itp..

Wiola
Wiola
9 lat temu

nie chodzi tylko o antysemickie poglądy ale o udostępnienie danych osobowych pacjentów, to jest gorsze, a te dana wcale nie zniknęły, ja się w ogóle dziwie ze to nie zostało zablokowane

Pacjentka
Pacjentka
9 lat temu

Lekarka ta juz dawno powinien byl sie zainteresowac psychiatra. Mnie jest jej zal, poniewaz jet to chora kobieta. Spisek zydowski widzi wszedzie, nawet papiez-Polak jest u niej Zydem!
Natychmiast odebrac licencje wykonywania zawodu na zawsze i skierowac na badania psychiatryczne.

karol
karol
9 lat temu

no i dobrze brawo pani doktor ile można poddawać się tej żydowskiej histerii za obrażanie polaka nie ma żadnych sankcji natomiast słowo nawet niewinne pod adresem zyda to zaraz skandal i antysemityzm czy zyjemy w polsce czy jakimś izraelu 2 niestety media nie są polskie wladza też nie i mamy tego skutki

olek
olek
9 lat temu

a to suka.

olek2
olek2
9 lat temu
Reply to  olek

polska dlapolaków

wit
wit
9 lat temu
Reply to  olek2

a ziemia dla ziemniaków !