Zniecierpliwieni mieszkańcy grożą blokadą drogi E4

- Jeśli w najbliższym czasie nie otrzymamy konkretnych informacji co do terminu inwestycji przystąpimy do regularnej blokady. Jesteśmy w stanie wyprowadzić na to skrzyżowanie nawet kilka tysięcy osób! – mówią Roman Skomra (z prawej) i Adam Hepnar – założyciele stowarzyszenia Bezpieczny Przejazd. Fot. Wit Hadło

ŁAŃCUT: Czy dojdzie w końcu do przebudowy krajowej czwórki?

W Łańcucie ciągle wracają pytania o zapowiadaną przebudowę czwórki, która przewiduje bezkolizyjne skrzyżowanie ulic Armii Krajowej i 3 Maja. Liczne pisma władz pozostają bez konkretnych odpowiedzi. Lokalna ludność postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Planują blokadę drogi E4.

Więcej w Super Nowościach

 Justyna Paszkiewicz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
9 lat temu

a burmistrz ladnie na swieta miasto pzryozdobil ponoc jego zona wybierala

maksymilian
maksymilian
9 lat temu

Wyjdą na blokadę a policja zrobi objazdy dla osobówek i autobusów przez centrum w jedną stronę a przez Wysokę – Soninę do Głuchowa w drugą stronę.
Stać będą raczej samochody ciężarowe.
Tam na tym skrzyżowaniu powinien w godzinach szczytu stać policjant i kierować ruchem skoro włodarze mają wszystko w du*ie.

piotrek
piotrek
9 lat temu

Ubrali by się lepiej, jakiś krawat lub chociaż marynarka bo wyglądają jak z bazaru.

Pietia
Pietia
9 lat temu

Jasne blokujcie…gdyby nie kilku mieszkańców Łańcuta to już dawno ta obwodnica byłaby wybudowana…poszukajcie w swoim ogródku a potem łapcie się za głupawe akcje protestacyjne które tylko powodują to że kierowcy niczemu nie winni irytują się i to mocno…