Znikła antysemicka strona pani doktor

Zdjęcia skanów pochodzących z internetowej strony rzeszowskiej ginekolog Haliny W.

RZESZÓW. – Będę próbowała przywrócić moją stronę w sieci – mówi znana ze swoich antyżydowskich przekonań rzeszowska ginekolog Halina W.

Po artykułach w Super Nowościach, w piątek 13 stycznia znikła antysemicka strona znanej rzeszowskiej ginekolog Haliny W. – Nie wiem co się stało i kto ją usunął. Dzisiaj jest Dzień Boży i nie będę zajmowała tą sprawą informatyka, ale mogę powiedzieć, że dostałam mnóstwo e-maili z poparciem – mówiła nam w niedzielę Halina W.

Seria naszych artykułów wywołała medialną burzę w całej Polsce. Sprawą zajmuje się zarówno Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów oraz Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Rzeszowie. Lekarka obecnie nie leczy, ale jak nam powiedziała za dwa tygodnie będzie przyjmować prywatnie…

W sobotę do Super Nowości przyszła wiadomość od anonimowej osoby z apelem o wsparcie Haliny W. Czytamy m.in.: „Pani doktor Halina W. jest prześladowana za ujawnienie prawdy o roli żydostwa we współczesnej Polsce… Żydzi z polskimi nazwiskami przejęli wszystkie instytucje państwowe, teraz wzięli się za wymordowanie Polaków… Każdy walczący z żydowskim okupantem powinien założyć temat w internecie o pani doktor Halinie W. i dać wyraz swego wsparcia dla niej oraz dołożyć starań, aby ta informacja dotarła do jak największe rzeszy Polaków… Nie chcecie chyba przeczytać w gazecie, że ta Polska Patriotka popełniła dziwne i niewyjaśnione samobójstwo…”

Gdy zadzwoniliśmy do pani doktor, w niedzielę chętnie z nami rozmawiała i nie kryła zdziwienia z powodu zniknięcia strony. – Być może jacyś hakerzy zablokowali mi stronę. Sama już nie wiem – zastanawia się ginekolog. – Mogę powiedzieć, że dostałam mnóstwo e-maili z poparciem, a stronę zablokowano bez mojej wiedzy i podejrzewam, że ktoś włamał się do mojego komputera, bo znikły wszystkie ważne wiadomości i adresy – dodaje.

Nie podpisali z nią kontraktu

Po artykułach w Super Nowościach sprawa ginekolog trafiła do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie. – Postępowanie może trwać nawet kilka miesięcy – powiedział w ubiegłym tygodniu Krzysztof Szuber, prezes Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie. Czy W. nie może stanowić zagrożenia, zwłaszcza dla tych pacjentek, które mają w swoich numerach PESEL liczby 729? Według doktor liczby te świadczą o żydowskim pochodzeniu, a jej skrajny antysemitym jest jawny. Wiadomo jedynie, że na razie ginekolog nigdzie nie przyjmuje. Twierdzi, że była wstępnie umówiona na pracę w jednej z rzeszowskich przychodni. – Nie podpisali ze mną kontraktu, co ewidentnie jest działaniem sitwy żydowskiej – mówi. Lekarka twierdzi, że za dwa tygodnie będzie przyjmować prywatnie…

***

Skoro lekarka tak bardzo nienawidzi Żydów, a twierdzi, że co któraś osoba w Polsce ma pochodzenie żydowskie to nasuwa nam się pewna myśl… Pomimo medialnej burzy nie każda kobieta dowie się o „wyczynach” doktor W. i być może umówi się z nią na prywatną wizytę. Czy w takim razie pacjentki z numerem PESEL 729 mogą czuć się bezpiecznie?

Grzegorz Anton, Justyna Paszkiewicz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Edeard
Edeard
9 lat temu

a ja tego żydowskiego plugastwa nie cierpię i gówno mnie obchodzą ustalane przez Euroburdel prawa.

SENIOR 1944
SENIOR 1944
9 lat temu

JUDAIZM to najbardziej wojownicza Religia. Czytajcie RELIGIOZNAWSTWO…! Polak nie należy do Partii ŻYDZI to partyjni KAMELEONY i skutecznie poniżają GOJÓW.

SŁOWIANIN " polski "
SŁOWIANIN " polski "
9 lat temu
edek
edek
9 lat temu

A MOŻE ZNIKNĘŁA??? A NIE ZNIKŁA???

janek
janek
9 lat temu

WIELU Z WAS NIE MIALO DO CZYNIENIA Z ŻYDAMI TO NIE WIECIE JACY SĄ….TYLKO ŻYD BRONI ŻYDA A ŻYDÓW MAM DOŚĆ WON Z RZESZOWA

mieszczuch
mieszczuch
9 lat temu

to jest wolność słowa w wydaniu 3rp

pawwel
pawwel
9 lat temu
Reply to  mieszczuch

wolnośc słowa jest, tylko wiele ludzi nie zna jej definicji… jest to prawo do wyrażania własnego zdania, jeżeli nikogo nim nie obrażamy.
pozdrawiam ;]

Patryk
Patryk
9 lat temu
Reply to  pawwel

„jeżeli nikogo nim nie obrażamy.” Co za bzdura. A skąd niby mam wiedzieć, czy odbiorca się nie obrazi ;)

Edeard
Edeard
9 lat temu
Reply to  pawwel

dymaj się żydowski pachołku

Rzeszowianka
Rzeszowianka
9 lat temu

To chora kobieta, środowisko od dawna patrzyło na nią jako na nieszkodliwego dziwaka, dewotkę, ale pacjentka ma prawo wybierać i zmieniać lekarza. To, co zamieściła na swojej stronie to namawianie do nienawiści rasowej i podlega pod paragrafy.Mam nadzieję,że wujek biskup nie ukręci sprawy…

tad
tad
9 lat temu

Ja też Żydów mam dość!!! brawo Pani Doktor!!! jest nas wiecej…

wezyr
wezyr
9 lat temu

Przecież tą stroną, a w pierwszej kolejności Halina W. powinien zająć się prokurator !!!

HETMAN
HETMAN
9 lat temu

NO CO MOŻE NIE LUBI ŻYDÓW TAK JAK I JA I RESZTA RZESZOWA

Iwa
Iwa
9 lat temu
Reply to  HETMAN

A co takiego Wam Ci Żydzi zrobili? Narodowość jak każda inna . I proszę nie wypowiadać się za resztę Rzeszowa!!!

aga
aga
8 lat temu
Reply to  Iwa

Żydzi to nie naród to plemię.Naród to Polacy a żydki to zwykłe robactwo,pasorzytujace na narodzie polskim.

Rzeszowianka
Rzeszowianka
9 lat temu
Reply to  HETMAN

Pisz tylko w swoim imieniu, głąbie!

HETNAN
HETNAN
9 lat temu
Reply to  Rzeszowianka

cmoknij mnie w pompke żydówko

stary czytelnik
stary czytelnik
9 lat temu

Dzięki stronie Pani Doktor dowiedziałem się, że: – w obozie Auschwitz nie było żadnych komór gazowych, tylko baseny kąpielowe dla więźniów (w tym dla Żydów), z ławeczkami, żeby „po kąpieli w basenie mogli wypoczywać w cieniu drzew”; – Hitler nie mordował, tylko dożywiał Żydów; – Przeszkodzili mu w tym alianci swoimi barbarzyńskimi nalotami, bo mu odcięli drogi komunikacji, którymi III Rzesza dowoziła zewsząd Żydom żywność. Pani Doktor więc będzie na pewno zainteresowana wywiadem-rzeką w dowódcą odpowiedzialnym za opiekę nad Żydami w Warszawie, przeprowadzoną przez współwięźnia, działacza AK, Kazimierza (nie mylić z Mieczysławem!) Moczarskiego. O obozach gen.Stropp mówił całkiem podobne do… Czytaj więcej »