Zniszczyli stadion i pobili 22-latka

Fot. Policja

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością pseudokibiców rzeszowskiej komendy zatrzymali ośmiu młodych mężczyzn podejrzewanych o pobicie 22-letniego mieszkańca Błażowej. Sprawcami okazali się kibice lokalnego klubu sportowego z Hermanowej. Ci sami mężczyźni kilka minut wcześniej zniszczyli miejscowy stadion. Straty oszacowano na ponad 1800 złotych. Grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 11 marca około godz. 19.40 w Błażowej. Do stojącego na przystanku autobusowym 22-latka czekającego na kolegów  podbiegła grupa kilku młodych mężczyzn. Nieznani sprawcy przewrócili poszkodowanego, a następnie pobili go kopiąc po całym ciele. Po pobiciu sprawcy odjechali samochodami. Całe zdarzenie i osoby w nim uczestniczące widział nadjeżdżający znajomy, na którego poszkodowany czekał.

Policjanci na podstawie zeznań świadków oraz własnych ustaleń wytypowali podejrzanych. Najpierw ustalili marki samochodów, którymi się poruszali oraz właścicieli samochodów. Następnie identyfikowali kolejnych sprawców. Łącznie w pobiciu uczestniczyło 8 osób. Wszyscy okazali się mieszkańcami Hermanowej w wieku od 17 do 25 lat. Określają się oni jako kibice lokalnego klubu sportowego w Hermanowej.

KWP

do “Zniszczyli stadion i pobili 22-latka”

  1. STAL RZESZÓW

    o ja pier….e i to jest FC PEJsovi to tylko oni tak robia w 8 na 1 zal mi tych hu… z hermanowej

  2. Ignacy

    hahahaha buraczanka na topie buraki w pole do roboty!!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.