Znów mamy wakacje

Fot. sxc.hu

Z kulturą
MIELEC. Zajęcia w ramach Letniej Akademii Tanecznej odbywać się będą w środy godz. 9-10.30 w sali nr 20 SCK. Letnia Akademia Plastyczna zaprasza we wtorki i czwartki, w godz. 9.-10.30 w pracowni plastycznej.

Z kinem
RZESZÓW. Kino Zorza zaprasza dzieci w każdy poniedziałek na film i ciekawe zajęcia.

MIELEC. Kino “Galaktyka” zaprasza dzieci i młodzież w poniedziałki i środy o godz. 10. Kino pod chmurką dla dorosłych w Parku przy Pałacyku Oborskich.
DĘBICA. Kino Śnieżka wyświetlać będzie filmy dla dzieci i młodzieży zarówno w godzinach dopołudniowych, jak i popołudniu. Wyświetlane będą także tytuły dla nieco starszych widzów.

Ze sportem
MIELEC. MOSiR zaprasza na turnusy dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów. W programie gry i zabawy ruchowe, basen, wycieczka, posiłek.

W szkole
MIELEC. Półkolonie odbywają się codziennie w godz. 9-13 w szkołach podstawowych nr 1, 3, 6, 9, 11 i 13. Planowane zajęcia to: gry i zabawy sportowe, nauka gry w tenisa, basen.

Dla młodzieży
MIELEC. Bezalkoholowe wieczorki tematyczne są organizowane przez “Studio 8″ dla młodzieży w wieku 13 – 17 lat w każdą środę i piątek wakacji w godz. 18 – 21.

Ze sztuką
DĘBICA. W poniedziałek (4 bm.) w DK “Mors” ruszają dwutygodniowe warsztaty artystyczne dla uczniów szkół podstawowych. W programie: zajęcia muzyczne, taneczne i plastyczne, wycieczki, basen i kino. Zajęcia odbywać się będą w godz. 9-14.

DĘBICA. 11 lipca w Galerii Sztuki MOK startują zajęcia plastyczne, które potrwają do 22 bm. Odbywać się będą w poniedziałki, wtorki , środy w godz. 10-13. Będą to warsztaty z malarstwa, rysunku, grafiki i rzeźby. MOK zaprasza również na plenerowe zajęcia plastyczne dla dzieci i rodziców. Impreza pod hasłem “Dębica i dębiczanie” odbędzie się 15 bm. obok Galerii Sztuki przy ul. Akademickiej 30.

pg

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments