Zobacz spot reklamujący Bieszczady. FILM

Fot. Archiwum

BIESZCZADY. W telewizji TVN24 zobaczyć można 30 sekundowy spot reklamujący Bieszczady. Jest to elementem kampanii reklamowej regionu w ramach projektu „Alpy Karpatom”.

Spot  to kombinacja zdjęć i materiału filmowego z regionu Bieszczad.  Zdjęcia Tarnicy i Bukowego autorstwa Partycji Syrnik oraz Mirosława Każmierczaka pokazują stoki narciarskie, wyścigi psich zaprzęgów, speedriding i wyścigi motocyklowe na lodzie.

Spot na antenie TVN24 emitowany będzie do 7 stycznia (od 1 stycznia).

W połowie tego roku Fundacja Karpacka-Polska rozpocznie produkcję drugiego spotu reklamowego prezentującego letnią ofertę turystyczną regionu. Spoty będą emitowane cyklicznie, po dwa razy w roku, w latach 2012 do 2016.

łukdo “Zobacz spot reklamujący Bieszczady. FILM”

 1. antyzgrzyt

  No to inwestuj, a może coś za kilka lat będzie! Myślisz, że każdy ma tak ot sobie kasę na to co Ty chcesz?

 2. Marko

  Ten spot mija się z rzeczywistością i to mocno.
  Będąc przedostatnio w Bieszczadach a było to dobre 8lat temu widziałem całkowity brak logicznego myślenia pod względem atrakcyjności bazy noclegowej.
  Teraz po ośmiu latach pojechałem w Bieszczady zobaczyć co się zmieniło, wszystko wygląda tak samo jak osiem lat temu no może z niewielkimi różnicami ale to znikomy procent.
  Zero inicjatywy ze strony ludzi wynajmujących kwatery itp. stare firanki, brudne podłogi widoki jak z lat dziewięćdziesiątych.
  Oczywiście można wynająć domki czy zapłacić za pensjonat grubą kasę i mieć luksus totalny lecz chcąc wynająć coś np. za 50zł/osoba/doba Bieszczady niczym ciekawym nie dysponują.
  ZERO postępu w tych Bieszczadach a szkoda.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.