Zobacz spot reklamujący Bieszczady. FILM

Fot. Archiwum

BIESZCZADY. W telewizji TVN24 zobaczyć można 30 sekundowy spot reklamujący Bieszczady. Jest to elementem kampanii reklamowej regionu w ramach projektu „Alpy Karpatom”.

Spot  to kombinacja zdjęć i materiału filmowego z regionu Bieszczad.  Zdjęcia Tarnicy i Bukowego autorstwa Partycji Syrnik oraz Mirosława Każmierczaka pokazują stoki narciarskie, wyścigi psich zaprzęgów, speedriding i wyścigi motocyklowe na lodzie.

Spot na antenie TVN24 emitowany będzie do 7 stycznia (od 1 stycznia).

W połowie tego roku Fundacja Karpacka-Polska rozpocznie produkcję drugiego spotu reklamowego prezentującego letnią ofertę turystyczną regionu. Spoty będą emitowane cyklicznie, po dwa razy w roku, w latach 2012 do 2016.

łuk0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
antyzgrzyt
antyzgrzyt
9 lat temu

No to inwestuj, a może coś za kilka lat będzie! Myślisz, że każdy ma tak ot sobie kasę na to co Ty chcesz?

Marko
Marko
9 lat temu

Ten spot mija się z rzeczywistością i to mocno. Będąc przedostatnio w Bieszczadach a było to dobre 8lat temu widziałem całkowity brak logicznego myślenia pod względem atrakcyjności bazy noclegowej. Teraz po ośmiu latach pojechałem w Bieszczady zobaczyć co się zmieniło, wszystko wygląda tak samo jak osiem lat temu no może z niewielkimi różnicami ale to znikomy procent. Zero inicjatywy ze strony ludzi wynajmujących kwatery itp. stare firanki, brudne podłogi widoki jak z lat dziewięćdziesiątych. Oczywiście można wynająć domki czy zapłacić za pensjonat grubą kasę i mieć luksus totalny lecz chcąc wynająć coś np. za 50zł/osoba/doba Bieszczady niczym ciekawym nie dysponują.… Czytaj więcej »