Zorganizowali randkę w ciemno w przedszkolu

Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. 14 lutego, w Dniu Świętego Walentego w Przedszkolu nr 13 w Tarnobrzegu miało miejsce niecodziennie wydarzenie. Randka w ciemno. W roli wybierającego spośród trzech kandydatek wystąpił jeden z rodziców, kandydatkami do serca Szalonego Czesia Gitarzysty były trzy przedszkolanki.

Debiutujący w roli aktora tata ku radości licznie zgromadzonej widowni, przepytał dziewczyny z ich hobby, sprawdził, czy potrafią tańczyć i śpiewać, a także wypytał o sprawy sercowe. Na koniec, nie mogąc się zdecydować na jedną z nich, wybrał wszystkie panny. Przedstawienie było jedną z atrakcji Walentynek i stanowiło nagrodę dla dzieci, które wzięły udział w konkursie na „Największą i najpiękniejszą Walentynkę”. Na konkurs wpłynęło aż 41 prac, a autorzy 10 najładniejszych prac przygotowanych przez dzieci otrzymały wejściówki do Figlolandu.
Czerwony dzień, w którym wszyscy od Pani Dyrektor, po najmłodsze przedszkolaki ubrały się na czerwono zakończył wielki walentynkowy bal.

Oprawa Dnia Świętego Walentego nie byłaby tak atrakcyjna gdyby nie Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola nr 13, które zorganizowało konkurs, zapewniło dzieciom nagrody. Obszerną galerię zdjęć z tego wydarzenia można zobaczyć na stronie internetowej Przedszkola nr 13.

mrok

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments