Został ranny, gdy rozładowywał ziemię

Fot. KPP Jarosław

SKOŁOSZÓW (POW. JAROSŁAWSKI). Dzisiaj przed południem,  na terenie budowy autostrady w okolicach Skołoszowa doszło do nieszczęśliwego wypadku. Pracujący przy rozładunku ziemi 29-letni obywatel Słowacji, uległ wypadkowi. W samochodzie ciężarowym, którym poruszał się mężczyzna doszło do awarii. Pokrzywdzony został przetransportowany śmigłowcem do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie.

29-letni obywatel Słowacji doznał obrażeń ciała podczas rozładunku ziemi. Pracujący od dwóch dni na terenie tej budowy mężczyzna był kierowcą samochodu ciężarowego. Ponieważ część ziemi pozostała na przyczepie,  mężczyzna chciał ją zrzucić w ten sposób, że podjeżdżał samochodem do przodu. W pewnym momencie element unoszący przyczepę zepsuł się. Przyczepa nagle opadła unosząc jednocześnie kabinę  i przód samochodu do góry. Samochód pracujący na biegu przejechał jeszcze kilka metrów i wbił się w nasyp ziemi.

Poszkodowany,  z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie. Ze względu na stan zdrowia mężczyzny policjanci nie poddali go badaniu trzeźwości.

pad, KPP

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.