Zrób coś pożytecznego dla swojego miasta i zagłosuj

Mieczysław Wdowiarz, wiceprezydent Mielca: - Zachęcam do głosowania w konkursie firmy Nivea. Liczę, że stanie się to udziałem jak największej liczby mielczan. Bo jest szansa, aby z pomocą zewnętrznego inwestora zrobić w mieście coś atrakcyjnego.

MIELEC. Koncern „Nivea” może w Mielcu wybudować plac zabaw za sto tysięcy złotych.

Jeśli chcesz, żeby w Mielcu powstał plac zabaw wart 100 tys. zł, koniecznie powinieneś wziąć udział w internetowym głosowaniu, organizowanym przez Nivea z okazji stulecia istnienia tego koncernu. Wystarczy wejść na stronę www.100latnivea.pl. Tam rejestracja, jak i samo oddawanie głosów jest bardzo proste.

Wskazana lokalizacja to plac przy parku u zbiegu ul. Biernackiego i Baczyńskiego. – To wspaniałe miejsce by powstał tu plac zabaw. Bliskość parku sprawia, że ten teren może być jeszcze lepiej wykorzystany do wypoczynku, rekreacji i zabawy. Jestem przekonana, że z nowego placu zabaw korzystałyby dzieci z osiedli Kusocińskiego i Cyranka – zaznacza Anna Synowiec z Wydziału Inżynierii Miejskiej w mieleckim magistracie.

Wiceprezydent Mieczysław Wdowiarz podkreśla, ze propozycja konkursowa firmy Nivea zbiega się z planami renowacji parku leśnego przy ul. Biernackiego. – W najbliższych latach chcielibyśmy przeprowadzić kompleksową modernizację tego terenu i od nowa go zagospodarować tak, by lepiej niż do tej pory był wykorzystywany. Projekt budowy placu zabaw w rejonie ul. Biernackiego i Baczyńskiego znakomicie wpisuje się w te plany – uważa.

Paweł Galek

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.