Zróbcie przejście z ul. Wojska Polskiego

Mieszkańcy pytają się mnie, gdzie jest kostka chodnikowa ze starego Rynku, dlaczego jej nie położono między ul. Wojską Polskiego a osiedlem bloków – mówi Krzysztof Wójcicki, przewodniczący Zarządu Osiedla nr 2 w Kolbuszowej. Fot. Autor

KOLBUSZOWA. Największe osiedle bloków w mieście, położone między ul. Partyzantów a Jana Pawła II, dzieli od ul. Wojskiego Polskiego ścieżka poprzez wertepy i chaszcze.

Z tego “traktu” codziennie masowo korzystają mieszkańcy, zwłaszcza uczniowie pobliskiego Zespołu Szkół nr 2. – Dobrze byłoby więc, aby w końcu ktoś utwardził tę ścieżkę – uważa Krzysztof Wójcicki, przewodniczący Zarządu Osiedla nr 2.

- Propozycji mieszkańcy mają mnóstwo. Pytają się, gdzie jest kostka chodnikowa z Rynku, dlaczego jej tam nie położono. Już nie chce mi się odpowiadać na te pytania – irytuje się Wójcicki. Burmistrz Jan Zuba nie ma jednak dobrych wieści dla mieszkańców tej części Kolbuszowej. – Jest tam zaprojektowany budynek komunalny. W tej sytuacji bezcelowym byłaby budowa przejścia po to, żeby za chwilę go rozbierać – mówi burmistrz.

- Jeżeli jednak nie dojdzie budowy tego obiektu, to zrobimy na pewno to przejście wykonamy w oparciu o kostkę ze starego Rynku – obiecuje Zuba.

pg

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.