„Zróbmy referendum w sprawie odwołania Ferenca!”

Jedną z arterii, która miała być przebudowana w ramach projektu transportowego jest aleja Wyzwolenia.

RZESZÓW. Utrata 300 milionów zł będzie gwoździem do trumny dla ekipy urzędującego prezydenta.

Prezydent Tadeusz Ferenc i jego urzędnicy swoimi działaniami doprowadzili do tego, że miasto może stracić 300 milionów złotych na kluczowy program poprawy transportu publicznego. – Tej ekipie nie można wierzyć – mówią działacze Prawicy Podkarpackiej i zapowiadają zainicjowanie referendum w sprawie odwołania prezydenta i Rady Miasta.

Ratusz dopiero niedawno ujawnił, że rozwiązał umowę z hiszpańską firmą APIA XXI. Miała ona za 4,5 mln zł opracować studium wykonalności projektu “Budowa systemu integrującego transport publiczny Miasta Rzeszowa i okolic”, którego celem jest zrewolucjonizowanie rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Jak na razie nic z tego nie wyszło.

Sprawę umowy z APIą zaczęli sprawdzać działacze Prawicy Podkarpackiej. Zainteresowali się nią, bo częścią wielkiego projektu są osławione buspasy. Od kilku tygodni opisujemy jak Ireneusz Dzieszko z Prawicy Podkarpackiej próbuje wyjaśnić okoliczności ich wprowadzenia.

Więcej w Super Nowościach

Krzysztof Kuchta

do “„Zróbmy referendum w sprawie odwołania Ferenca!””

 1. Darek

  Prawica to już na pewno nie zrobi ani tyle. Oni są dobrzy do sporów i krytyki nie do budowania!!!

 2. RAFik

  Jestem za odwołaniem Pana F

 3. Janusz

  Za to Prawica Podkarpacka zagwarantuje nam środki na nowe kościoły, drogi ale „krzyżowe” .

 4. Jaskobrot

  Bylem zwolennikiem P. Ferenca. Jednakze ostatnia jego kadencja jest, delikatnie mowiac, niezbyt udana. Szczerze mowiac sa to same obietnice bez pokrycia. Wpadka goni wpadke. Wlasciwie w miescie nic sie nie dzieje – pomijajac drobne inwestycje. Mamy za to obietnice wielkich inwestycji. Po niedlugim czasie okazuje sie, ze zapowiadane inwestycje przesuwaja sie w czasie (w nieskonczonosc?). Fundusze z przesunietych iwestycji tez nie wiadomo na co sa przeznaczane. Czegokolwiek tkna sie urzednicy miejscy okazuje sie niewypalem. Chyba rzeczywiscie poraz na zmiany.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.