Żużlowcy grają w „Orkiestrze”

Fot. Materiały prasowe

Hasło XX Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko! Dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Razem z WOŚP zagrają też żużlowcy PGE Marmy Rzeszów, którzy przekazali na licytację gadżety drużyny żużlowej. Wszystkie imprezy związane z finałem odbędą się na rzeszowskim Rynku.

Do udziału w WOŚP przyłączyło się także Krośnieńskie Stowarzyszenie Motorowe Krosno oraz Automobilklub Małopolski, które zapraszają wszystkich chętnych na „Akademię Bezpiecznej Jazdy”, gdzie pod czujnym okiem instruktorów będzie można doskonalić swoje umiejętności prowadzenia samochodu. Początek planowany jest na godzinę 10:00 na parkingu przy ul. Legionów (obok stadionu). W programie między innymi: test Stewarta (jazda z piłką na masce) w przystosowanym do tego celu pojeździe, poślizg kontrolowany (w zależności od warunków pogodowych, jazda sprawnościowa w swoim samochodzie.

Wszystkie osoby funkcyjne oraz organizatorzy imprezy swoją pracę wykonają za darmo. Wysokość wpisowego jest dowolna, a zysk zostanie przekazany na cele WOŚP. Ponadto zapraszamy wszystkich do udziału w licytacji, która odbędzie się w parku maszyn na terenie stadionu.

Wylicytować będzie można między innymi:

– przejazd na fotelu pilota w samochodzie specjalnym, po zamkniętej trasie Wyścigu Górskiego „Prządki”, w trakcie trwania zawodów. Do licytacji przewidziano 3 bilety. Cena wywoławcza to jedyne 100 zł.
– „Złoty Karnet” – uprawniający do wejścia wraz z osobą towarzyszącą na wszystkie imprezy związane ze sportem żużlowym, które odbędą się na terenie stadionu żużlowego w Krośnie w sezonie 2012. Oprócz tego posiadacz karnetu będzie miał niepowtarzalną okazję wstępu do parku maszyn oraz spotkań z zawodnikami. Cena wywoławcza również wynosi 100 zł.
– kevlar jednego z zawodników klubu.
– pamiątki klubowe oraz inne związane z historią motoryzacji.

Całość zysku z licytacji zostanie przekazana na cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

mj

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments