Zwłoki mężczyzny odnalezione w studni

Fot. Archiwum

RZESZÓW. Ciało 61-letniego mieszkańca Rzeszowa znaleziono wczoraj (22 bm.) w studni na jego posesji. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny.

Ok. godz. 18, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie został poinformowany o znalezieniu zwłok mężczyzny. Policyjny patrol udał się na ul. Staroniwską w Rzeszowie. Ciało 61-letniego mieszkańca Rzeszowa znajdowało się w studni na jego posesji. Policjanci ustalili wstępnie, że 61-latek mieszkał w domu ze swoją teściową. Z jej relacji wynikało, że wyszedł z domu w czwartek po południu. Kobieta szukała go wieczorem, pytała sąsiadów lecz nikt go nie widział.

Wczoraj po południu zauważyła, że wieko od studni jest częściowo odsunięte. Poprosiła o pomoc członka rodziny, który zaglądnął do studni. Oświetlając wnętrze studni latarką, zauważył na dnie ciało swojego wujka i powiadomił o tym Policję.

Ciało mężczyzny wydobyli strażacy, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Z relacji rodziny wynika, że 61-latek nadużywał alkoholu. Zwłoki zabezpieczono do badań. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

tc/KMP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments