19-latek zatrzymany za handel narkotykami

Fot. Archiwum

RZESZÓW. Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie oraz rozprowadzanie narkotyków. Zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lata.

Mężczyzna początkowo zaprzeczył, jakoby miał posiadać substancje zabronione, jednak w trakcie przeszukania dobrowolnie wydał policjantom woreczek z zawartością suszu roślinnego oraz osmolone lufki szklane służące do palenia narkotyku. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili również osoby, którym zatrzymany udzielał, w tym również dla korzyści materialnych, narkotyku. Jedną z nich był małoletni.

Było to podstawą do przedstawienia mu zarzutów. Mężczyzna udzielał im marihuany kilkunastokrotnie. Czasem częstował ich, w innych przypadkach odsprzedawał. Zebrany materiał wskazuje, że wiedział on, iż jedną z osób, którym udzielał narkotyku jest małoletni. Jak wyjaśniał zatrzymany narkotyki kupował od przypadkowych osób na terenie Rzeszowa.

Przesłuchany w prowadzącej śledztwo Prokuraturze Rejonowej w Rzeszowie 19-latek przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze.

tc/KMP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments