Agresywny nudysta szokował plażowiczów

Nagi mężczyzna spacerował po kei w te i z powrotem, na upomnienia matek, które chciały chronić swoje dzieci przez takim widokiem, nie reagował. Fot. Bogdan Myśliwiec
Nagi mężczyzna spacerował po kei w te i z powrotem, na upomnienia matek, które chciały chronić swoje dzieci przez takim widokiem, nie reagował. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. Rozebrał się do naga i skakał do wody na oczach plażowiczów, wśród których były małe dzieci.

Niecodzienną, i co gorsza, nieszczególną atrakcję mieli plażowicze, którzy spędzali wtorkowe popołudnie na plaży w okolicach kei dla żaglówek na Jeziorze Tarnobrzeskim. Czteroosobowa grupa wyraźnie rozbawionych alkoholem mężczyzn szalała na podeście. Jeden z nich rozebrał się nawet do naga i mimo upomnień innych plażowiczów prezentował się im w stroju Adama.  

O całym zdarzeniu poinformował nas zbulwersowany plażowicz, który był świadkiem popisów młodego mężczyzny. Z relacji tarnobrzeżanina wynika, że około godz. 16 w okolicach kei dla żaglówek pojawiła się grupa młodych mężczyzn. Było ich prawdopodobnie czterech. Cała ekipa wydawała się być mocno zaprawiona alkoholem, bo bez zwracania uwagi na innych plażowiczów, zachowywali się tak, jakby byli sami.

– Byli bardzo głośni, hałasowali, przeklinali, jeden w kółko powtarzał „ale się zajeb…”. Skakali na główkę do wody, chociaż z kei nie wolno wykonywać takich skoków. Jeden z nich w końcu się rozebrał i paradował po podeście na golasa. Tuż obok, spore grono ludzi siedziało w ogródku piwnym, na plaży także znajdowali się plażowicze. Były matki z małymi dziećmi. Próbowały ich nawet przywracać do porządku, ale nic to nie dawało – relacjonuje świadek zdarzenia.

Nudysta i jego kompania bawiła się na całego. Ich zachowanie świadczyło o tym, że zanim wskoczyli do wody, nie szczędzili sobie alkoholu. Byli bezczelni, agresywni, trudno ich zachowanie nazwać inaczej niż po prostu chamskim.

– Nie czekałem dłużej na to, co się tam wydarzy, zebrałem się i wróciłem do domu – mówi świadek nagannego zachowania pijanych plażowiczów.

Sezon nad Jeziorem Tarnobrzeskim rozkręca się w tym roku już od 1 maja. Ze względu na zmienną pogodę, tłumów jakie odnotowywano w największe upały w ostatnich latach jeszcze nie było. Miejmy nadzieję, że następnym razem, gdy nad akwenem pojawi się ta sama lub jej podobna rozrywkowa ekipa, zostanie ona szybko spacyfikowana przez odpowiednie służby i plażowicze, którzy chcą się cieszyć machowskim krajobrazem i czystą wodą, nie będą musieli oglądać takich scen.

Małgorzata Rokoszewska

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
skandal?
skandal?
8 lat temu

– Nie czekałem dłużej na to, co się tam wydarzy, zebrałem się i wróciłem do domu – mówi świadek nagannego zachowania pijanych plażowiczów. No gratuluje pomysłu :> teraz sie narzuca moje pytanie , czy każdy plażowicz , ma przykaz brania ze sobą druty i kłębek wełny ? znając życie ten „ŚWIADEK”miał 50 lat ? niestety młodzież czasów Gierka , i dzisiejsza młodzież sie różni wiele , jestem za tym żeby było więcej swobody dla młodzieży , zakazów mógłbym wymieniać tu do jutra , a co do nakazów ? przykładem dobrego plażowicza jest nie zawsze , ręcznik i japonki :) a… Czytaj więcej »

s
s
8 lat temu

Z wielkością tej dolnej kreski przesadziliście trochę.

X
X
8 lat temu

„O całym zdarzeniu poinformował nas zbulwersowany plażowicz” – z powodu kompleksu, że ma mniejszego.

lisu
lisu
8 lat temu

hahahah dobrze wariacie !!! :D

olo
olo
8 lat temu

To gościu zrobił zdjęcie i wysłał do gazety a po policję nie zadzwonił, czy też może w Tbg nie ma policji.

Antyzgrzyt
Antyzgrzyt
8 lat temu

Jak Palikot idzie przez miasto trzymając za rękę Grodzkiego to jest zgorszenie czy nie? Dlaczego o tym nie napiszecie? Czego się boicie?

egg3rf
egg3rf
8 lat temu

to kto tu był pijany oni czy pozostali skoro im się dwoili w oczach i nawet nie mogli do czterech policzyć :)

stasiek
stasiek
8 lat temu

tralala

Marzanna
Marzanna
8 lat temu

Fascynujące. Materiał do gazety,że hej – facet z interesem na wierzchu na plaży. Nie kumam, czym są ludzie zniesmaczeni? Miał między nogami za dużo i ich zawstydził, czy nie miał co pokazać i z uwagi na to widowisko było kiepskie?

lex
lex
8 lat temu

Ale wydarzenie na skale europejską !!!!