Bezkarny

Rektor Antoni J. od lat gości na naszych łamach. Co pewien czas opisujemy kolejne jego wyczyny, za które zwykły Kowalski dawno by już poszedł za kraty.

Dlaczego profesor jest nietykalny? Szereg wyroków za pospolite przestępstwa, które wywołują obrzydzenie. Czytałem kiedyś jeden z wielu aktów oskarżenia przeciw niemu. Dostawałem torsji czytając jak wymuszał stosunek oralny na jednym ze swoich podwładnych. Ten człowiek wciąż chodzi po wolności. Jestem jednym z wielu którym eks-rektor groził. Telefony z pogróżkami dostaję co parę dni. Ale profesor jest wciąż nietykalny. Udaje człowieka schorowanego, mimo że szedł w pierwszym szeregu, tryskając zdrowiem, na niedawnym marszu przeciwko laicyzacji. Gdy go widziałem przestałem wierzyć w sprawiedliwość.

PRZECZYTAJ: „Były rektor znów przed sądem”

Szymon Jakubowski

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zorro
zorro
8 lat temu

Tak samo nietykalny, jak były dyrektor Urzędu Celnego w Przemyślu. Pomimo wyroku skazującego, jest tak chory, że nie może iść do więzienia, ale pracować może. To jest po prostu przypadłość dyrektorska. Tylko możliwa w Polsce. Brawo Polski wymiar sprawiedliwości, Wiwat dyrektorzy.

rzeszowianka
rzeszowianka
8 lat temu

Dodałabym jeszcze tych POwskich profesorów historii (!), którzy ograniczają jej naukę w szkole. Wierzę że ich za to kiedyś rozliczą

K. Bimbała
K. Bimbała
8 lat temu

Jak się brać za profesorów to sprawiedliwie wszystkich : zacząłbym od S. Niesiołowskiego (temat znany szeroko większości), drugi prof Tomasz Nałęcz którego złowrogo brzmią dziś słowa jako szefa Kancelarii Prezydenta Bronisława Komorowskiego . Ten po ujawnieniu tego SMS-a w sprawie katastrofy smoleńskiej zaatakował Sławomira Petelickiego, twierdząc, że za coś takiego generał w II RP „strzeliłby sobie w łeb”. Po tych słowach Nałęcz dodał „może w IV jest inaczej”. Dobrze byłoby, panowie profesorzy abyście w Polsce ważyli słowa,inaczej niż was zdołano wykształcić, bo tylko wstyd przynosicie.

parafianin
parafianin
8 lat temu

Kolega Rydzyka i to sluchacze Radyja mu pomagaja.