Wschodnia 15 – Budowa rozpoczęta. Mieszkania z ogródkami i garażami. Przedsprzedaż!

Invest Development rusza ze sprzedażą 24 mieszkań w Rzeszowie przy ul. Wschodniej 15 (skrzyżowanie z al. Sikorskiego). 

Kameralna inwestycja Wschodnia 15 znajduje się wśród niskiej zabudowy, otoczona zielonymi terenami, a jednocześnie perfekcyjnie skomunikowana z centrum Rzeszowa.

Powstaną mieszkania trzypokojowe – od 58 do 60 m kw. Budynek posiada parkingi, indywidualne garaże oraz strychy użytkowe. Lokale na parterze posiadają dodatkowo przynależne ogródki.

Budowa wystartowała w marcu tego roku, a zakończenie inwestycji zaplanowane jest na czwarty kwartał 2022 r.

W najbliższej okolicy Invest Development zrealizował wiele udanych inwestycji takich jak: Strażacka 40, Lawendowy Zakątek, Rzeszów Business Park, Urocza 4 i inne – za które otrzymał nagrody oraz liczne uznania.

W okolicy są przystanki komunikacji miejskiej, szkoły i przedszkola, obiekty handlowo-usługowe oraz miejsca rekreacji i aktywnego spędzania czasu. Dodatkowo bliskość terenów zielonych i doskonała komunikacja z centrum Rzeszowa, sprawia, że Wschodnia 15 będzie idealnym miejscem dla osób, które chcą odpocząć od wielkomiejskiego pędu życia, w otoczeniu ciszy i przyrody, ale pozostając wciąż blisko serca miasta.

Już teraz poznaj więcej szczegółów oferty, telefon: 883 01 02 03 lub wschodnia15.pl

 

Porozmawiaj z opiekunem inwestycji

 Magdalena Świder-Nalepa
+48 883 01 02 03 

 

magdalena@invest-development.pl  
www.wschodnia15.pl

2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Garda
Garda
6 miesięcy temu

Ty zarobkiewicz :O co ci właściwie chodzi? zazdrościsz? Trzeba było pojechąć ,popracować ,zarobić i kupić,

zarobkiewicz z UK
zarobkiewicz z UK
8 miesięcy temu

Przeciez te mieszkania w miastach nie kupuja pracujacy robotnicy ale OKOLICZNA WIES ktora wyjechala na za granice na zarobek. Wracaja do swoich domow a kapital jaki przywiezli lokuja w kupno mieszkan pod wynajem. Obcinajac wiec pobory robotnikom nie tylko nie zmienicie niczego ale doprowadzicie do jeszcze wiekszego zubozenia mieszkancow miast. Wies jak kupowala mieszkania tak bedzie kupowac w dalszym ciagu jako ze jest to LOKATA ICH KAPITALU.
Robotnik jezeli wyjedzie na zarobek za granice to NIE WRACA bo nie ma do czego.