Chcesz zaskoczyć solenizanta? Podaruj mu oryginalny prezent na imieniny

 

Zbliżają się imieniny bliskiej Ci osoby? Tak ważna okazja wiąże się z hucznym świętowaniem. Wspólny dzień przepełniony atrakcjami w groni najbliższych to jedno, a co z prezentem? To najczęstszy dylemat wielu osób. Przy jego wyborze należy przede wszystkim kierować się upodobaniami konkretnej osoby. Prezent na imieniny powinien w pełni oddawać jej osobowość. Tutaj masz dowolność wyboru. Możesz wybrać zarówno upominek będący pamiątką z tego wyjątkowego wydarzenia jak i coś praktycznego stosowanego na co dzień. Pamiętaj, aby wybrać upominek będący odzwierciedleniem tego ważne dnia! Przeczytaj nasz artykuł i poznaj najważniejsze kwestie związane z obchodzeniem imienin oraz dobieraniem prezentów!

 

Poznaj znaczenie imienin i przekonaj się, że prezent nie może być przypadkowy 

W naszej polskiej kulturze zwyczaj obchodzenia imienin jest głęboko zakorzeniony. Niektóre osoby znacznie huczniej obchodzą dzień swojego imienia niż dzień urodzin. Tak duże znaczenie tego święta wynika głównie z religii w jakiej zostaliśmy wychowani. Bazując na podwalinach chrześcijaństwa imieniny są powszechnie uznawane za dzień świętego lub patrona. Dlaczego? W dawnych czasach imionom przypisywano bardzo dużą moc. Specjalnie wybierano imiona świętych, wierząc tym samym, że dziecko w pewien sposób zostanie obdarowane jego cechami. Dlatego właśnie przeważnie osoby ze starszego pokolenia, głęboko wierzące ze szczególnym znaczeniem traktują ten dzień. Nieco inne spojrzenie na imieniny ma młodsze pokolenia. Wśród nich zauważyć można odejście od tradycji hucznego świętowania. Część osób nawet do końca nie wie kiedy obchodzi dzień swojego patrona. Tutaj znacznie większy nacisk kładzie na się na urodziny.

 

Spersonalizowany prezent na imieniny – spraw, aby ten dzień został zapamiętany na zawsze

Zapewne teraz zastanawiasz się, jaki prezent podarować na imieniny. Przecież z uwagi na jego duże znaczenie nie można pozwolić sobie na nic nieznaczący drobiazg. Warto pod uwagę wziąć aktualne potrzeby solenizanta. Może wspominała ona, że czegoś potrzebuje? A może wiesz, że już od dłuższego czasu marzy o konkretnej rzeczy? Nie martw się jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy. W sklepie Murrano znajdziesz oryginalne propozycję na to jaki prezent na imieniny wybrać. Do wyboru masz eleganckie szkatułki, zapalniczki plazmowe, biżuterię z imieniem i wiele innych. Nieograniczona ilość propozycji to dla Ciebie gwarancja, że bez problemu wybierzesz coś co trafi w gust osoby obdarowanej. Bez komentarza nie możemy pozostawić jednej, najważniejszej rzeczy, a mianowicie możliwości spersonalizowania prezentu. Dodanie niepowtarzalnej dedykacji zapadającej w pamięć będzie niosło za sobą duże znaczenie sentymentalne dla osoby celebrującej imieniny. Spraw, aby ten dzień był jedyny w swoim rodzaju i podaruj prezent pokazujący jak bardzo cenisz najbliższą osobę!