Dębiczanka powalczy w finale „You Can Dance”!

Aby pomóc Karolinie wygrać, wystarczy wysłać SMS o treści 3 na numer 7350. Fot. Facebook/YCD

Niezwykle utalentowana Karolina Olszewska znalazła się w wielkim finale „You Can Dance – Nowa Generacja”. Już w najbliższą niedzielę powalczy o tytuł „Supertancerza”. Wielki finał będziemy mogli obejrzeć o godz. 17.15 w TVP 1.

12-letnia tancerka rozpoczęła karierę, mając zaledwie 3 lata. Specjalizuje się w różnych formach tańca jazzowego, modern dance, contemporary oraz show dance. Jest wielokrotną solową złotą medalistką Mistrzostw Polski federacji IDO i WADF. Na swoim koncie ma również solowe złote medale na Mistrzostwach Świata federacji WADF, tytuł solowej Mistrzyni Europy (oraz wiele innych. Nic dziwnego, że dotarła do samego finału „You Can Dance.” Przez kilka ostatnich tygodni mogliśmy obserwować zachwycające występy 12-letniej Karoliny. W ubiegłym – półfinałowym odcinku udowodniła, że należy do grona najlepszych tancerzy. Po występie z Tymkiem Sobczykiem usłyszała od przewodniczącego jury, Agustina Egurroli: – Nie wyobrażam sobie finału bez was. I mówię to z pełną odpowiedzialnością. Karolina, nie miałaś łatwego życia w tym programie. Ciągle były solówki, ciągle udowadniałaś, że jesteś po prostu doskonała i dzisiaj po raz kolejny pokazałaś, że finał You Can Dance nie może się odbyć bez ciebie.
Miał rację. Karolina wywalczyła sobie awans do najlepszej czwórki. A już w najbliższą niedzielę (28 listopada) po raz ostatni zmierzy się z innymi uczestnikami. To głosy widzów zdecydują o tym, kto zostanie zwycięzcą pierwszej edycji „You Can Dance – Nowa Generacja”. Finałowy odcinek zostanie wyemitowany o godz. 17.15 w TVP 1.

wk

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bloger
bloger
8 miesięcy temu

a teraz Karolinko koniec z konkursem,bo może być kartkówka z dzielenia ułamków,albo z pisowni ó i trzeba powtórzyć materiał.
Potem mówimy ,że młodzież ma nasr..e w glowie skoro dziewczynina wywijająca jakieś wygibasy w takt prymitywnej muzyczki bum-cyk,bum-cyk nazywana jest tancerką.Jak nazywać tancerki z profesjonalnego operowego baletu?

janek
janek
8 miesięcy temu

Widzowie z podkarpacia to ciemnota dlatego wygrała głosują na coś czego nie widzą tylko jak im każą i zapłacą

Polak
Polak
8 miesięcy temu
Reply to  janek

Strach pomyśleć skąd Ty jesteś