Dlaczego warto wybrać rolety plisowane do swojego domu?

Rolety plisowane to wybór, który świetnie sprawdzi się w wielu pomieszczeniach domowych. Pokoje, kuchnia, a nawet łazienka ozdobiona tym funkcjonalnym dodatkiem, zyskają na charakterze przy dopasowanej kolorystycznie rolecie. Plisy są efektowne i eleganckie, o czym też nie można zapominać. To jedno z najlepszych rozwiązań na zastąpienie tradycyjnych zasłon i firanek. 

Jakie plisy okienne będą dla Ciebie najlepsze? Jak wybierać? Przeczytaj i dowiedz się tego!

 

Zalety rolet plisowanych we wnętrzach

Rolety plisowane są praktycznym sposobem na jednoczesne podkręcenie aranżacji i zapewnienie sobie prywatności oraz izolacji od nadmiernie operujących promieni słonecznych. Dzięki mechanizmowi nie musisz zasłaniać całego okna, tylko jego fragment, zostawiając więcej światła, a zarazem chroniąc się przed największym słońcem. 

Dużą zaletą, jaką mają plisy okienne jest szeroki wachlarz barw, w jakich są wykonane. Od bieli, kremów, odcieni beżu, szarości poprzez błękity, zielenie, pomarańcze, fiolety i wiele innych barw, które sprawdzą się we wszystkich wystrojach. Do licznych atutów, jakie mają żaluzje plisowane, można zaliczyć:

  • bezproblemową i prostą obsługę rolet;
  • możliwość dopasowania plis do okien o różnych rozmiarach i kształtach, w tym także tych nietypowych;
  • możliwość zaciemnienia pomieszczenia np. podczas snu lub wypoczynku lub odsłonięcia dowolnego fragmentu okna;
  • dzięki temu, że plisy okienne można zaciągać na dowolny fragment okna, możemy w komfortowy sposób oglądać telewizję lub spędzać czas w pokoju;
  • dają bardzo dobrą ochronę przeciwsłoneczną;
  • harmonijkowy design jest prawdziwą ozdobą rolet, pomieszczenie zyskuje na charakterze dzięki umieszczeniu ich w oknach;
  • montaż rolet jest prosty i bezproblemowy.

W sklepie Karnix znajdziesz szeroki wybór plis okiennych. Rolety plisowane, oprócz tego, że świetnie nadają się jako ozdoba i praktyczna osłona okien, doskonale wyglądają również w biurach i firmach, szczególnie jeśli we wnętrzach występują przeszklone ściany.

 

Plisy okienne w sklepie Karnix

Możesz zamówić plisy okienne w sklepie Karnix. Nasze plisy wyglądają bardzo estetycznie i mogą być prawdziwą ozdobą Twoich okien. Plisy okienne w ofercie Karnix mogą być wykonane z materiałów termoizolujących, zaciemniające z tkaniną blackout lub z różnego rodzaju tkanin plisowanych. Rolety plisowane mają eleganckie profile, które dobrze komponują się z estetyką wystroju pomieszczenia. 

Dzięki dużemu zróżnicowaniu kolorystycznemu bez trudu dopasujesz odpowiednie plisy do różnych pomieszczeń np. w odcieniach bieli, beżu i szarości do aranżacji skandynawskiej lub ożywiającej czerwieni czy fioletu we wnętrzach nowoczesnych. Rolety plisowane od Karnix mogą być bardzo interesującym akcentem kolorystycznym lub wtopić się w tło, jeśli wolisz bardziej naturalne efekty w swoich wnętrzach. To również dobry pomysł na osłonięcie drzwi tarasowych. Harmonijkowe rolety plisowane wyglądają bardzo dekoracyjnie. 

Zapraszamy do kontaktu dokładnego poznania oferty sklepu już dzisiaj!

 

Artykuł partnera