Dlaczego warto zaufać marce Britax Römer

 

Little baby in child safety seat inside of car

Britax Römer to niemiecko-brytyjski producent wózków i fotelików dziecięcych. Produkty marki Britax Römer charakteryzują się najwyższą jakością użytkowania pod każdym względem – to dlatego cieszą się ogromnym uznaniem rodziców i są przez nich bardzo chętnie wybierane. Poznaj 5 powodów, dla których warto zaufać marce Britax Römer!

Po pierwsze: gwarancja bezpieczeństwa

Wózki i foteliki samochodowe marki Britax Römer przed wprowadzeniem na rynek przechodzą cały szereg szczegółowych testów bezpieczeństwa. Firma posiada własne, profesjonalne placówki testujące, a także centrum przeprowadzania crash testów. Produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem warunków drogowych i klimatycznych, przechodzą również testy zderzeniowe. Co ciekawe, każdy wózek Britax Römer poddawany tzw. „testowi gryzienia” na pałąkach zabezpieczających, a stworzony przez markę specjalny system mocowania Isofix zapewnia dziecku pełne bezpieczeństwo podróży w foteliku samochodowym.

Po drugie: najwyższa jakość wykonania

Wózki i foteliki dziecięce marki Britax Römer wykonywane są ze specjalnie dobranych materiałów. Używane do ich produkcji najwyższej jakości tkaniny oraz wytrzymałe elementy plastikowe i metalowe wykazują podwyższone parametry trwałościowe, są odporne na negatywne działanie czynników mechanicznych i pogodowych. Dzięki temu produkty marki Britax Römer mogą służyć naprawdę długie lata, zachowując doskonały wygląd przez cały okres użytkowania.

Po trzecie: wygoda użytkowania

Wózki i foteliki produkowane przez firmę Britax Römer to gwarancja wygody użytkowania – nie tylko dla dziecka, ale także dla rodzica. Odpowiednio wyprofilowane dno gondoli czy siedziska pozwala dziecku ułożyć ciało w wygodnej i prawidłowej pozycji. Produkty marki Britax Römer, dzięki specjalnie opracowanej konstrukcji, są stabilne, lekkie i poręczne, a przez to wyjątkowo praktyczne w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu w fotelikach systemu Isofix, z łatwością można dopasować je do większości nowszych modeli samochodowych.

Po czwarte: różnorodność wyboru

Marka Britax Römer tworzy rozwiązania dla dzieci w każdym wieku. Wózki i foteliki dziecięce dostępne są w wyjątkowo szerokiej gamie modeli, co pozwala dobrać je odpowiednio do wieku dziecka. Produkty Britax Römer przeznaczone są nie tylko dla dzieci w okresie niemowlęcym, ale również tych nieco starszych. Modele przeznaczone dla poszczególnych grup wiekowych uwzględniają indywidualne potrzeby dziecka.

Po piąte: niepowtarzalny wygląd

Produkty marki Britax Römer są nie tylko bezpieczne i funkcjonalne. Posiadają jeszcze jedną zaletę – charakteryzują się oryginalnym wyglądem. Estetyczne wykonanie w połączeniu z najnowszymi trendami tworzy efekt idealny i sprawia, że wózki i foteliki dziecięce wizualnie prezentują się wyjątkowo atrakcyjne.