Do Wittstock po 3 punkty

Tylko prawdziwy kataklizm może pozbawić rzeszowian punktu bonusowego w konfrontacji z Wolfe Wittstock.
Rzeszowianie zapowiadają jednak, że do Niemiec jadą po całą pulę czyli 3 „oczka”
Fot. Wit Hadło

Po okazałym zwycięstwie różnicą 34 punktów, tylko prawdziwy kataklizm może pozbawić rzeszowskich żużlowców punktu bonusowego w rewanżowym meczu w Wolfe Wittstock. Ekipa ze stolicy Podkarpacia zapowiada jednak, że za naszą zachodnią granicę jedzie po pełną pulę.

Niemieckie „Wilki” to na tę chwilę najsłabsza drużyna 2. Ligi Żużlowej. Ekipa z Wittstock przegrała wszystkie dotychczasowe spotkania, a było ich 5, i z zerowym dorobkiem punktowym zamyka tabelę. Wypada zatem mieć nadzieje, że „Żurawie” nie będą zespołem, w spotkaniu z którym Niemcy przełamią swoją niemoc.
– Nie patrzymy w tabelę, tylko koncentrujemy się na jak najlepszym występie. Jedziemy powalczyć o 3 punkty
– taki jasny sygnał płynie z ul. Hetmańskiej po pierwszym meczu obu drużyn, wygranym przez rzeszowian 62-28. Tym razem w ekipie Michała Widera zabraknie Sama Mastersa, którego zastąpi Tim Soerensen. Tym samy w ekipie z Podkarpacia pojawi się w dwóch zawodników, spełniających rolę żużlowca do 24 lat. Oficjalnie tę funkcję będzie pełnił Patryk Rolnicki, który przed tygodniem nie znalazł pogromcy i zakończył spotkanie z płatnym kompletem punktów. Z racji tego, że w ten weekend wolna ma eWinner 1. Liga, rzeszowianie mają zielone światło do skorzystania z usług „gościa” z Unii Tarnów w osobie Dawida Rempały.
W awizowanym składzie gospodarzy z kolei dość niespodziewanie brakuje syna prezesa miejscowego klubu, Stevena Mauera. Należy jednak pamiętać, że przed spotkaniem można dokonać zmian w awizowanym wcześniej zestawieniu i niewykluczone, że właśnie na taki krok zdecydują się gospodarze. Dla miejscowych będzie to niezwykle pracowity weekend. Zanim przystąpią do sobotniego meczu z ekipą z Rzeszowa, w piątek o godz. 20.45 zmierzą się oni na własnym torze z Optibet Lokomotivem Daugavpils.

mj

 

5 26 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Iglotz
15 dni temu

Want and effortless approach to do Emini S&P trading? Google Emini S&P Trading Secret to learn more.