Mgr Teresa Kubal-Hul “Super Wykładowcą 2012”. ZDJĘCIA

Laureaci plebiscytu "Super Wykładowca 2012". Fot. Wit Hadło

Plebiscyt Super Nowości rozstrzygnięty.

ZOBACZ ZDJĘCIA

– Ten tytuł to duże wyróżnienie dla mnie. Traktuję go w sposób szczególny. Dziękuję wszystkim studentom, którzy oddali na mnie swoje głosy. Cieszę się, że znalazłam wśród nich uznanie, przekazując im wiedzę na zajęciach. Dziękuję także władzom mojej uczelni, za to, że mogę pracować i realizować się w bardzo dobrych warunkach i wspanialej atmosferze – powiedziała, nie kryjąc radości z wygranej, mgr Teresa Kubas-Hul z Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie i Przemyślu, podczas gali wręczenia nagród drugiej edycji plebiscytu Super Nowości “Super Wykładowca 2012”.

W minioną środę w Urzędzie Marszałkowskim odbyła się uroczysta finałowa gala wręczenia nagród drugiej edycji plebiscytu, w którym studenci wybierali najlepszych swoim zdaniem wykładowców. W szranki o zaszczytny tytuł stanęło 62 osobowości akademickich z całego Podkarpacia. Wśród licznie przybyłych gości, oprócz samych nominowanych w plebiscycie, znaleźli się również rektorzy wyższych uczelni, pracownicy naukowi, posłowie oraz studenci.

“Dobrego wykładowcę pamięta się przez całe życie” – takim hasłem rozpoczęliśmy kilkanaście tygodni temu II edycję plebiscytu “Super Wykładowca 2012”, chcąc zmobilizować brać studencką do wyłonienia profesorów i doktorów cieszących się największą estymą i uznaniem. Zainteresowanie plebiscytem było jeszcze większe niż w ubiegłym roku, gdy oddano ponad 17 tysięcy głosów. W tym wydaniu, na swoich nauczycieli glosowało grubo ponad 20 tys żaków. Dziesięciu cieszących się największym poparciem wykładowców otrzymało cenne nagrody. Wśród nich znalazła się finałowa trójka zwycięzców plebiscytu.

Zaszczytne pierwsze miejsce i tytuł “Super Wykładowcy 2012 roku”, przypadł mgr Teresie Kubal-Hus, wykładającej w Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie i Przemyślu. Zwyciężczyni do końca plebiscytu toczyła zacięty pojedynek z dr Piotrem Puszem z Uniwersytetu Rzeszowskiego. Na najniższym stopniu podium uplasował się Dr Piotr Cyrek, Uniwersytet Rzeszowski. Ponadto w czołowej dziesiątce znalazło się miejsce dla reprezentantów innych uczelni.

Środową galę uatrakcyjnił występ tancerzy łańcuckiej formacji “EKROL”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
adas
adas
8 lat temu

Hahaha super wykładowca ! ;D olewa studentów jak cholera, za głupim wpisem musisz za nią łazić cały miesiąc bo nie raczy się zjawić na uczelni, a jeśli się już zjawi to jest wielce oburzona że ktoś śmie prosić ją o wpis ! Jeśli jej się ta praca nie podoba to niech sobie odpuści bo wykładowca z niej tak i jak z koziej ….